Конър Шийри отбеляза "златния гол" във вратата на Бъфало за победата на шампиона Питсбърг срещу Бъфало с 5:4. Попадението падна в 16-та секунда на продължението.

Сидни Кросби сложи край на дългата си суша без гол и вкара изравнителното попадение за 3:3 в 38-та минута. Кросби направи и асистенцията за победния гол на Шийри. Четири гола паднаха във втората третина, след която гостите водеха с 3:4.

Фил Кесъл изравни 6 минути преди сирената и форсира добавеното време. Конър Шийри вкара същщо за 2:3 в началото на втората третина. Патрик Хорнквист отбеляза първото попадение за "пингвините" в края на първата третина за 1:2.

Ивендър Кейн, Сам Райнхарт, Джак Ейхел и Беноа Пулио бяха точни за Сейбърс, които водеха почти през цялото време, но трябваше да се задоволят само с 1 точка, която се дава за равенство в редовното време.