Андре Игуодала вкара 14 от 19-те си точки през втората част, Кайл Корвър наниза 11 в последната четвърт, а 76-ърс преодоля ранен пасив от 19 точки, за да стигне до драматичен успех с 93:85 над шампиона Маями в среща от НБА.

Отборът от Филаделфия изнесе едно феноменално второ полувреме, като показателен за това е фактът, че 76-ърс наниза 19 безответни точки в коша на Шак и компания.

След почивката гостите от Филаделфия постигнаха 53% успеваемост при стрелбата си, докато Маями успяваше при само 30% от случаите (едва 2 от 20 опита от тройката), а Хийт допусна третата си загуба в последните си 4 мача.

„Просто играхме слаб баскетбол, заяви гардът на „горещите" Еди Джоунс - Имахме и добри минути. Може би 19, 20 минути се представихме забележително, но когато излязохме през втората част, просто бяхме неузнаваеми, оставихме ги да правят каквото си искат."