Юношите на България до 19 победиха с 3:1 връстниците си от Черна гора в контролна среща в София. Преди три дни двата отбора играха отново един срещу друг, като нашите победиха с 1:0 след попадение на Никола Илиев.

Срещата започна равностойно, но първата опасност бе за домакините. Илиев стреля добре от фаул, а страничната греда спаси вратаря на гостите. Резултатът бе открит от гостите в 26-ата минута. Тогава след разбъркване в наказателното поле Владимир Перишич успя да прокара топката зад Давид Борисов за 1:0 в полза на своя тим.

В 35-ата минута България изравни. Даниел Хвойнев бе оставен непокрит при едно центриране от ъглов удар и от близко разстояние реализира за равенството.

В 71-ата минута нашите стигнаха до пълен обрат. Влезлият като резерва Павел Жабов засече подаване отдясно и даде преднина на "лъвчетата".

Седем минути по-късно отново Жабов бе точен и вкара трети гол за България. Футболистът на ЦСКА изпревари вратаря на съперника и с глава бе точен за 3:1.