Турнир: Контроли 2024 Стадион: "VTB Арена", гр. Москва (Русия) Зрители:

Десподов стреля от фаул, но встрани от вратата.

84′

ГОЛ! Соболев е точен от бялата точка! 1:0 за Русия!

83′

Дузпа за Русия! Миранчук бе повален от Валентин Антов и съдията е безкомпромисен!

78′

Бирсент Карагарен бе заменен от Иван Турицов

74′

Георги Георгиев се намеси много добре след като опитният Жирков стреля опасно от близка дистанция.

72′

Караваев бе заменен от Фернандес.

70′

Карагарен изби топката от краката на напредващия Жирков. Добра намеса на играча на Локомотив (Пловдив).

68′

Джикия получи хубаво центриране в наказателното поле и опита да отбележи гол, но ударът му прелетя на няколко сантиметра над гредата.

64′

Тотална доминация на "Сборная". Нашите трудно успяват да организират атака.

62′

Вутов замени Янков.

62′

Александър Головин отстъпва мястото си на Рифат Жемалетдинов.

57′

Гълъбинов отстъпи мястото си на Атанас Илиев.

53′

Головин се впусна към вратата, но Антов се върна добре, за да отнеме.

51′

Баринов се контузи и бе заменен от Дивеев.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТАТ ЧАСТ!

46′

Иван Караджов бе заменен от Георги Георгиев.

46′

Алексей Йонов излезе за сметка на Далер Кузяев.

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Валентин Антов предотврати сериозна опасност след отлична руска атака, хвърляйки се на шпагат след удар на Головин.

38′

Зобнин бе оставен непокрит в наказателното поле и отправи слаб удар по земя. Дебютантът Иван Караджов нямаше никакви затрудения да улови топката.

35′

Топката влезе във вратата ни след като Караваев бе в засада след пас на Баринов и попадението логично не бе зачетено.

27′

Kараджов подари топката на Оздоев, но халфът, за наше щастие, не успя да се възползва и стреля твърде слабо и неточно.

21′

Карагарен проди добре отдясно, но не избра най-правилното решение, опитвайки центриране, което завърши с безпроблемна намеса на вратаря на Русия Шунин.

15′

Възможност за домакините. Баринов центрира добре, Дзюба отклони към свой съотборник, но Валентин Антов се намеси решително и изби топката от краката на руския футболист.

13′

Дзюба опита удар от границите на наказателното поле, топката мина над вратата.

11′

Спокойни първи 10 минути на мача. "Сборная" опитва да пресира.

9′

Малинов се контузи и не може да продължи срещата. На негово място се появи Витанов.

4′

Възможност за "лъвовете". Момчил Цветанов не упя да се възползва от разбъркване в наказателното поле и вратарят изби, топката стигна до Янков, но и той не успя да уцели вратата.

2′
Снимка 533546

Източник: Руска федерация по футбол

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Черишев

България се изправя срещу Русия в контролна среща. Проверката е днес от 18:00 часа на стадиона на Динамо (Москва).

Отборът на Ясен Петров изигра силен мач срещу Словакия, а сега ще се опита да затвърди добрите впечатления и дори да надгради в представянето си.

"Лъвовете" се намират в серия от 5 мача без успех и са пределно мобилизирани да изненадат именития си съперник, който се подготвят за участие на Евро 2020.

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

За "Сборная" срещата е последна преди началото на турнира и отборът ще се опитат да запише успех, тъй като не успя да стигне до победата в последните си два мача -  загубата от Словакия (1:2) и равенството с Полша (1:1).

Ясен Петров: Нямаме звезди, но се изгражда един добър колектив

При всички положения ще има ротации за мача с Франция, споделя специалистът

Селекционерът Станислав Черчесов разполага с доста опитни и класни футболисти като Артьом Дзюба, Юрий Жирков, Алексей Миранчук и Александър Головин.

Кирил Десподов ще изведе България с капитанската лента. Титулярният капитан Георги Костадинов е контузен.

Ясен Петров с много промени срещу Русия

Контролата е утре

Очаква се на вратата да застане Иван Караджов, а пред него в защита най-вероятно ще играят Петко Христов, Андреа Христов и Даниел Димов.  Ивайло Чочев и Кристиян Малинов ще си партнират в средата на терена, а Кирил Десподов и Момчил Цветанов ще действат на крилата. На върха на атаката ще бъде Андрей Гълъбинов и зад него ще играят Димитър Илиев и Доминик Янков.

"Трикольорите" могат да се похвалят с 1 победа, 1 равенство и 2 загуби от "Сборная" и голова разлика 7:5 за руснаците.

Десподов: Не мисля за трансфери, а за добри резултати