Разправии заради гола на ирландеца Ричард Дън за 0:1 е имало в съблекалнята на нашите още на полувремето. Нервите били провокирани от грешка на капитана Димитър Бербатов, който трябвало да пази гиганта при центрирания от статични положения.
Цяла седмица отборът разигравал тактически варианти за париране на железните ирландци "на втория етаж", но пробойната дойде именно след пряк свободен удар встрани от наказателното поле.
При гола на гостите на Бербатов бе направен заслон и това даде възможност на Дън от упор да простреля вратата ни. По подобен начин в "Манчестър Юнайтед" сърбинът Неманя Видич осигурява стрелкови позиции именно на Берба пред вратата на съперника при центрирания.
На пресконференцията след мача селекционерът Станимир Стоилов майсторски избяга от отговора на въпроса: "Кой трябваше да пази Дън при гола на Ейре?" Известният с големия си дух на боец Наско Сираков също не обвини никого.
Един от лидерите на четвъртите в света само коментирал пред приятели, че в тази позиция и пред пълен стадион в София щял да мине през корема на съперника, но нямало да допусне да му направят "някакъв си заслон".
"Не е време да се обвиняваме - отклони вчера въпроса Станислав Ангелов, също имащ славата на биткаджия на терена. - Кой сбъркал, кой не - минало и заминало."
Контузеният Димитър Рангелов, който изгледа мача от сектор "А", обясни: "Да пазиш Дън и О'Шей във въздуха е като да спираш камион..." А Рангелов знае, защото бе титуляр в Дъблин, пак за 1:1.
Uau
на 08.06.2009 в 06:51:13 #53Не вярвам на тези глупости.Излиза че вие журналистите сте навсякъде и в съблекалнята и в тоалетната и преоблечени като теляци и т.н.
Kотарака
на 08.06.2009 в 06:49:57 #52виж сега : Миткуу е най-добрия! Благодарение на него юнайтед стана шампион, и благодарение на него стигнаха финал на ШЛ, където той сам щеше да помете БАрса, ако Роналдо , Руни, Тевез и Гигс не бяха толкова слаби!
защо обаче "звезда" от нивото на дън така го затрудни в събота не е ясно!

веселяк
на 08.06.2009 в 06:48:10 #51И ТАКА....
БЕРБАТОВ Е ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО.
НАЙ-ВЕЧЕ , ЧЕ ГОВЕДАТА НЯМАТ 2 СТОТИНКИ ДА СЕ УСМИХНАТ .

chicago
на 08.06.2009 в 06:46:57 #50Грешката на Мъри е че остави Марто и Божинов твърде дълго на терена според мен трябваше да ги смени още на полувремето.
Йо-хо-хо
на 08.06.2009 в 06:46:43 #49Бербатов - в слаба форма Мартин и Божинов - след яки контузии Стенли - без капитанска на ръка не играе .. Пелето - от изпадащ отбор За другте - кво да говориме от разни измислени първенства Толкоз стези .. лошото е че няма други ... Дори и Гонзо да кажете и той е към края на кариерата ... така че ..

Опако
на 08.06.2009 в 06:45:21 #48Причината за нулевия резултат не е получения гол, а това че нашите не вкараха поне два ! То остана и да се очаква да не получаваш никакви голове, а само да вкарваш. Няма какво да се обсъжда голът, който се получи, по-скоро трябва да се питаме защо не успяха да вкарат повече !
ФАНАТИК
на 08.06.2009 в 06:44:36 #47Kотарака, ако Дън е никому неизвестен, значи ти си паляк, който гледа само Говедата и Чорбата и от време на време Юнайтед, защото играе Бербатов! Скрийте се бе! Големи сте разбирачи! Каква е работата на нападател да пази телето Дън ?! За всичко ви е виновен Бербатов! Еми какво да кажим за говедата ?! Те нае*аха мача, то не бяха изсипвания , не бяха чудо. А тоя Коловати щеше да израта топката до Варна. Единствено Бербо се мъчеше да свали топката на земята и да задържа. Така единствено можеше да се победи Ирландия, ама на..... с Мъди треньор и Наско - обецата директор и половината отбор говеда, толкоз!
rudy
на 08.06.2009 в 06:43:13 #46грешките са на треньора, не използва играчите както трябва започне ли да се оправдава с грешка на един играч - става зле не чух Килбейн да го обвиняват за грешките му
chicago
на 08.06.2009 в 06:42:17 #45Мадлен Алгафари нещо общо с Матева

Йо-хо-хо
на 08.06.2009 в 06:42:17 #44Видя се че не е до треньор ... Стоичков , Мъри , ... все тая с тия футболисти
веселяк
на 08.06.2009 в 06:41:59 #43chicago
на 08.06.2009 в 06:40:22 #42Xa-x@v
Карни все още е хладна но много скоро 
карнобатска гроздова
на 08.06.2009 в 06:38:51 #41ХАХАВ.
карнобатска гроздова
на 08.06.2009 в 06:38:25 #40ЧИКАГО. как е водата в морето при вас, става ли вече за къпане
Xa-x@v
на 08.06.2009 в 06:38:19 #39Kaрни,Чикаго
rudy
на 08.06.2009 в 06:36:46 #38другите увличат персоналните си пазачи на майната си , остава пуста зона, един заслон и айдеееее, перфектно се получи за хейтърите на Бербо
Kотарака
на 08.06.2009 в 06:35:24 #37ирландците пазеха по двама Бербатов а Бербатов трябва сам да пази Дън така ли? ++++++++++++++ еми като има претенции да е звезда в един от най-силните отбори в света какво му пречи да опази сам никому неизвестния дън?
съвсем друг е въпроса чЕ самия него няма нужда никой да го пази защото и сам да е - пропуска !
rudy
на 08.06.2009 в 06:35:16 #36много тъпо, по-добре зоново защото при персонално пазене винаги има риск а тая зона в която влезе Дън беше доста пуста
Kose
на 08.06.2009 в 06:34:44 #35Абе, Топспорт. Какви са тия определения "известният с духа на борец, биткаджия" и прочие. ОК, анализирате ситуация при гола, ама какво ме интересува Срикаво преди 100 години какъв е бил и какво общо има "духът му" с гола в нашта врата.
wolf
на 08.06.2009 в 06:32:25 #34Регистриран на: 06.06.2009, 17:48 78. Мадлен Алгафари | 08.06.2009 09:29 73. МAЙOРА | 08.06.2009 09:27 Мадлен Алгафари изчезни курво!Тук е сборище на горди армейци-педераси! ============================ Не разбирам - след като вие сте пе****ст, какво ви тормози фактът дали аз съм к**ва или не --------------------------- хахахахахахахахахахахахааааааааааааааааа...............