Националният ни тим по футбол записа пореден срамен резултат. Този път нашите завършиха наравно 1:1 като гости на Гибралтар в мач от Лигата на нациите.

В добавеното време на първата част Георги Минчев с глава реализира, след пас на Георги Миланов.

В 16-ата минута Мартин Минчев пък стреля с глава от близка дистанция, след пас на Миланов, стражът на Гибралтар обаче се отчете със спасяване при 100 процентовото голово положение.

Второто полувреме започна с натиск на домакините. А в 61-ата минута Лиам Уокър бе точен от бялата точка за 1:1. Дузпата бе отсъдена за игра с ръка на Андриан Краев.

Няколко минути преди това Вуцов се отчете със спасяване при шут от близка дистанция на Валарино.

Така Георги Иванов-Гонзо не дебютира успешно като временен наставник на националите ни. Представителният ни тим е без победа при визита чак от 2018-а. Като не съумя да запише 3 точки дори като гост на много скромния във футболно отношение състав на Гибралтар.

Съперник, който може да бъде оприличен дори с аматьорски характер, но пък тим, който се бори много здраво тази вечер.

Гибралтар - България 1:1 (МИНУТА ПО МИНУТА)