Влезлият като резерва Илиев нямаше късмет пред гола.

83′

Нова смяна. Илиев за Кръстев.

81′

Темпото на мача спадна тотално, много накъсвания на играта и почти нищо интересно на терена от 66-ата до 81-ата минута.

80′

Нова смяна.

74′

Смяна и при домакините.

72′

Смяна. Десподов влиза М.Минчев излиза.

72′

Неделев заменя Стефанов.

68′

Картон за Тория.

65′

Трагични първи 20 минути за нашия тим през второто полувреме! Гибралтар стигна до още една опасна атака в 65-ата минута.

61′

Гол за домакините! Лиам Уокър бе точен от бялата точка.

60′

Картон за Андриан.

59′

Уокър стреля от пряк свободен удар, а кълбото се отклони в стената. Съдията пък изгледа ситуацията на системата ВАР и прецени, че има дузпа за игра с ръка на Краев.

55′

Нов шут на Валарино, този път опасността пред нашата врата не бе голяма.

48′

Валарино се озова сам в близост до точката за дузпата, шутира по земя, а Светльо Вуцов се отчете с ключова намеса.

46′

Начало на втората част!

45+1′

Колебливо първо полувреме за нашите. За радост Георги Минчев имаше късмет пред гола в добавеното време на частта, след отличен пас на Георги Миланов.

45′

ГОООЛ ЗА БЪЛГАРИЯ! В добавеното време на първата част Георги Минчев с глава реализира, след пас на Миланов!

44′

Капитанът на домакините Чиполина се озова на отлична позиция след центриране от корнер. Чиполина обаче с глава не бе точен в завършващата фаза. Много опасно положение пред вратата пазена от Вуцов.

42′

62 процента владеене на топката за националите ни в края на първата част. Но за сметка на това - само едно опасно голово положение.

39′

Опасна атака на нашите, за съжаление обаче бе отсъдена засада. Правилно отсъждане на реферската бригада.

36′

Брито изрита грубо Чорбаджийски, в средата на терена, реферът обаче не отсъди фаул.

32′

Уокър стреля по земята, а Вуцов нямаше никакви проблеми да улови кълбото.

29′

Едисон Йорданов навлезе в наказателното поле, получи добър пас, но не съумя да овладее топката.

28′

Капитанът Георги Миланов шутира силно, но и неточно над вратата.

27′

Колинг опитва да бави играта при изпълнение на аут, още преди да е изминал първият половин час на спора. Домакините се прибраха в защита.

23′

След пропуска на Минчев нашите национали осъществиха натиск, но до средата на първото полувреме така и не създадоха друга чиста голова ситуация.

16′

Мартин Минчев стреля с глава от близка дистанция, след пас на Миланов, стражът на Гибралтар обаче се отчете със спасяване при 100 процентовото голово положение.

14′

Равностойни първи 14 минути на мача. Нашите не съумяха да осъществят начален натиск срещу скромния във футболно отношение домакински отбор.

8′

Жълт картон за Уокър.

3′

В първите три минути на мача двата тима си размениха по една опасна атака.

1′

21. Джеми Куумбс 21. Пламен Гълъбов

Българският национален отбор ще изиграе третия си мач в група 4 от Лига "С" в Лигата на нациите. "Трикольорите" се изправят срещу Гибралтар на стадион "Виктория" тази вечер в 21:45 часа.

Надеждите на всички са да да видим някаква светлина в тунела и да запишем първа победа в актива си срещу отбора, който е считан за абсолютен аутсайдер в групата.

Георги Иванов: Убеден съм, че футболистите ни могат много повече

Ето какво сподели

Унизителното поражение от грузинците на "Хювефарма Арена" с 2:5 доведе до оставката на селекционера Ясен Петров. Поради това срещу Гибралтар начело на България ще застане спортният директор на Българския футболен съюз Георги Иванов, който ще води тима и при гостуването на Грузия в неделя, след което ще бъде назначен постоянен треньор.

Гонзо няма да може да използва в този мач контузените Доминик Янков и Радослав Кирилов. Очаква се той да направи доста промени в стартовата единайсеторка.