Националният селекционер Лотар Матеус привика крилото на Левски Симеон Райков за евроквалификациите с Англия и Швейцария на 2 и 6 септември.
Повиквателната за бързоногия нападател идва малко изненадващо, тъй като по-рано днес немският треньор вече обяви разширения си състав от играчи, на който ще разчита за споменатите мачове.
С идването на Райков, групата на националите нараства до 22 играчи. Единственият представител на Левски в нея е именно Симеон, който до миналия сезон риташе в „Б" група.
Силното му представяне от началото на август обаче явно е впечатлило Матеус. Повиквателната е първа в професионалната кариера на крилото.
Ето и останалите избраници на Матеус:
ВРАТАРИ
1.Николай Михайлов (Твенте, Холандия)
2.Владислав Стоянов (Шериф, Молдова)
ЗАЩИТНИЦИ
3.Иван Бандаловски (ЦСКА)
4.Живко Миланов (Васлуй, Румъния)
5.Николай Бодуров (Литекс)
6.Иван Иванов (Партизан, Сърбия)
7.Валентин Илиев (Стяуа, Румъния)
8.Александър Тунчев (Кристъл Палас, Англия)
9.Костадин Стоянов (ЦСКА)
10.Петър Занев (Литекс)
ПОЛУЗАЩИТНИЦИ
11.Станислав Манолев (ПСВ, Холандия)
12.Стилиян Петров (Астън Вила, Англия)
13.Благой Георгиев (Терек, Русия)
14.Цветомир Цонков (Черноморец)
15.Георги Сърмов (Касъмпаша, Турция)
16.Маркиньос (Анортозис, Кипър)
17.Ивелин Попов (Газиантеп, Турция)
НАПАДАТЕЛИ
18.Мартин Петров (Болтън, Англия)
19.Спас Делев (ЦСКА)
20.Цветан Генков (Висла, Полша)
21.Георги Божилов (Черно море) 22. Симеон Райков (Левски)
Мик Джагър
на 30.08.2011 в 07:48:16 #145Златин_Тепсиев, в грешка си, аз не съм Мишолам. Тук явно е модно да се правят много никове и да цари праноя. Аз те помня от стария форум
Мик Джагър
на 30.08.2011 в 07:47:51 #144ЖАК НЕСИМ МИШОЛАМ
на 30.08.2011 в 07:38:45 #143Мик Джагър е наше момче. Или поне лъже като еврейче.
Мик Джагър
на 30.08.2011 в 07:05:37 #142Паранормален, за говедата ще е много трудно в събота. Ще трябва да стават англичани
Мик Джагър
на 30.08.2011 в 07:02:21 #141Златине, ти едновремешния Златин Тепсиев ли си?
Мик Джагър
на 30.08.2011 в 07:01:13 #140Добър да е денят. КЗЛ.
1986
на 30.08.2011 в 01:32:34 #139в момента и двамата участват в реклама на наколенките
, само където нашия играе лошия балканец с кофтия английски. 
1986
на 30.08.2011 в 01:24:55 #138Тръгват кат аслани, а се връщат кат насрани...
1986
на 30.08.2011 в 01:21:05 #137Публиката май е физиотерапевта на Монфис, ефектен втори сет се получава до момента.
1986
на 30.08.2011 в 01:19:27 #136и пак го проби, просто с подобни отигравания Монфис спечели публиката...
1986
на 30.08.2011 в 01:12:53 #135не, нашия на твърда настилка и на трева е добър, и може да създаде доста главоболия на играчи от топ 20, Ферер в Синсинати преди три седмици на твърда настилка се радва като малко дете като би Гришо. Просто недоумявам как във втория сет при проблеми на Монфис Гришо му пусна толкова лесни топки, за да води в момента франсето
.
1986
на 30.08.2011 в 00:59:35 #134след малко и седнал ще го пробие
1986
на 30.08.2011 в 00:59:11 #133ония го проби нашия на един крак

1986
на 30.08.2011 в 00:57:26 #132франсето едва стои.
1986
на 30.08.2011 в 00:51:06 #131Нашия го изтърва в третия гейм на втория сет
Dominator
на 29.08.2011 в 23:46:48 #130Мача на Григор почна дават го по Eurosport
streamer
на 29.08.2011 в 23:27:52 #129jabberwock В колко часа (БГ време) е мачът на Гришата ?
steiner
на 29.08.2011 в 23:11:19 #128http://www.youtube.com/watch?v=2yUZJZC2V40&list=FL2WgqjMsxb32WUoBEJ3MZog&index=11&feature=plpp
uncle_scrooge
на 29.08.2011 в 21:46:46 #127Капитане Пуьоле тука защо падна като чувал и така измислено доведе до отменен гол ? http://www.youtube.com/watch?v=O4_KUczbX8M
rowel
на 29.08.2011 в 21:43:32 #126http://www.youtube.com/watch?v=1kFT6bUqr0o&feature=related