Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов е отказал да разговаря с новия селекционер на България Лотар Матеус, съобщава "Меридиан мач". В тефонен разговор с германеца Митко е заявил, че решението му е окончателно и около него няма какво повече да се говори.
Той е споделил, че няма нужда двамата да се виждат на четири очи, защото решението му е твърдо. Само ден по-рано мениджърът на нападателя Емил Данчев сподели в "Спорт Мания", че Митко ще приеме среща с немската легенда.
Няма смисъл да губим време в излишни разговори, обяснил Бербатов на Матеус. Селекционерът контрирал, че иска да се видят на живо, за да може нападателят на Юнайтед по-подробно да обясни мотивите си за отказа от националния тим. Бербатов обаче отсякъл, че няма какво да коментира по темата.
Бербо обяви оттеглянето си от "лъвовете" на 13 май на обширна пресконференция с обяснението, че се чувства прекалено уморен и иска да отдели повече време на семейството си.
Monako
на 28.09.2010 в 07:13:00 #6А каракачанската мастия Фибона Бърбукова отказала на Хер Матеус, трябвало е повечко кинти да бутне германеца на продажната безродна мастия
Иначе не мога да разбера защо продължават да ни замимават с тоя кретен бърбуков, отказа да играе ок да лапа на съра и да се потапя

Dido_CSKA
на 28.09.2010 в 07:04:29 #5веселяк | 28.09.2010 09:57 хахахахха Евала юнако :

Necromancer
на 28.09.2010 в 06:40:07 #4докато е говеждото бфс на власт никакви бербатовци в националния, правилно им отказва бербо.
дгд говедата рогати.
пс: а на снимката бербо си е чоплил некаква пъпка на челото дъ ге
Smells like teen spirit
на 28.09.2010 в 06:36:38 #3Безродникът пак е топ новина.
Митьо взимай македонско гражданство, поне да пориташ за втората формация на България, че е срамота бе. Там пак ще сте "три коня" с Дарко и Горан 
веселяк
на 28.09.2010 в 06:30:40 #2БЕРБАТОВ ИМ КАЗА МАЙ МЕСЕЦ...
''Давам път на младите,с пожелание за успехи.''
А ТИЯ ОТ БФС -ТО МУ СЕ МОЛЯТ КАТО ПУТКИ,...ДА СЕ ВЪРНЕ...

веселяк
на 28.09.2010 в 06:28:16 #1Браво Мите,...отрежи ги...
