Суперагентът Жорже Мендеш, който обгрижва интересите на носителя на "Златната топка" Кристиано Роналдо, влезе в мениджърския отбор на българския национал Николай Михайлов.

"Работя с Лъчо Танев, а отделно осъществих и контакт с най-големия мениджър в света - Жорже Мендеш. Той прояви интерес да се грижи за моите дела заедно с Лъчо, който пък е човекът, помогнал ми най-много за кариерата ми досега. Много съм признателен на Танев, специални благодарности на него и целия му екип. В бъдеще заедно ще търсим най-доброто", призна Ники Михайлов пред "24 часа".

49-годишният португалец Жорже Мендеш е най-голямата акула на мениджърския пазар във футбола. Той и агенцията му "Гестифуд" определят правилата на играта на най-високо ниво. Освен Кристиано Роналдо Мендеш се грижи за интересите на играчи като Серхио Агуеро, Хамес Родригес, Радамел Фалкао и на най-специалния треньор - Жозе Моуриньо. Сред клиентите му вече е и Ники Михайлов.