Турнир: Италия Серия "А" Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

89′

ГОООЛЛЛ ЗА НАПОЛИ! Мертенс възстановява равенството - 1:1! Резервата се възползва от центриране на Инсинье и от близка дистанция успя да преодолее Олсон, възстановявайки паритета!

81′

Жълт картон и за Пелегрини.

80′

Жълт картон за Олсен.

76′

Фацио заменя Манолас.

75′

Желински заменя Хамшик.

74′

Гол на Мертенс е отменен правилно заради засада.

70′

Малкю заменя Хисай.

68′

Жълт картон за Манолас.

67′

Изглеждат леко уморени вече футболистите на Наполи, които въпреки желанието да установят натиск, не могат да стигнат до чисто голово положение през второто полувреме.

Снимка 386193

66′

Добра атака по левия фланг позволи на Хамшик да навлезе в наказателното поле и да подаде към Инсинье, който от точката на дузпата прати топката над вратата.

65′

Флоренци заменя Юндер.

58′

Жълт картон за Нзонзи.

56′

Мертенс заменя Милик.

55′

Жълт картон за Джеко, който падна в наказателното поле, но съдията Давиде Маса смята, че босненецът симулира.

50′

Марио Руи стреля по диагонал с вътрешен фалц от наказателното поле, но топката минава над вратата.

48′

Началните минути на второто полувреме са за Наполи.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Край на първото полувреме, което завършва с отлично центриране на Кайехон към Милик пред вратарското поле, но сантиметри разминаха полския нападател на Наполи с топката.

43′

Принудителна смяна в състава на Рома - Кристанте заменя контузения капитан Де Роси.

Снимка 386191

42′

Опасен удар на Инсинье извън наказателното поле, топката прелетя близо до гредата!

35′

Рома можеше да покачи на 2:0! Джеко успя да преодолее Оспина в наказателното поле, босненецът стреля по диагонал, но футболист на Наполи изчисти топката от голлинията с глава!

32′

Удар на Хамшик извън наказателното поле фронтално срещу вратата, Олсен спасява.

30′

Продължава натискът на домакините, който обаче до този момент не води до желания резултат, макар че Милик и Кайехон стигнаха до добри положения в рамките на няколко минути.

25′

Тотален натиск на домакините след гола, а в последните минути "вълците" са буквално натикани пред собствената им половина.

18′

Много силен удар на Милик от дъгата пред наказателното поле, Олсен демонстрира отличен рефлекс и изби топката, която отиваше под горната греда!

14′

ГООООЛЛЛ ЗА РОМА! Ел Шаарауи открива резултата, след като получи пас от Юндер отдясно от наказателното поле, за да може на метри от вратата да прати топката в страничната греда, която мина зад голлинията, макар да не докосна мрежата - 1:0!

Снимка 386190

7′

Първият шанс е за домакините! Руиз направи страхотен рейд отляво в наказателното поле, пусна към Инсинье пред вратарското поле, който стреля, но Манолас успя да смекчи удара му и излезе в корнер!

6′

Нищо интересно в началните минути на мача, позиционна игра от страна и на двата отбора.

1′

Началото на двбуоя в Неапол се забави с няколко минути заради проблем с аудиосистемата на съдиите, намиращи се в стаичката за ВАР.

83. Миранте

Наполи се намира в много добра форма от началото на сезона в Серия "А", което отрежда на тима второ място във временното класиране с 21 точки, на 7 от лидера Ювентус, но и с мач по-малко.

Тази вечер футболистите на Карло Анчелоти приемат Рома, който лъкатуши в изявите си в първенството, поради което заема 9-ата позиция. Успех днес обаче ще прати "вълците" в Топ 5.

ПСЖ и Наполи не се победиха - 2:2

Наполи изпусна ПСЖ на "Парк де Пренс" и сдаде първото място в групата

Без победител на френска земя, предстои ответен сблъсък

Двубоят на "Сан Паоло" е от 21,30 часа, а домакините влизат в мача със самочувствието на отбор, който пропусна да бие милионерите от ПСЖ насред "Парк де Пренс".

Срещата в Шампионска лига през седмицата завърши при равенство 2:2, като паритетът бе фиксиран с гол на Ди Мария в заключителните секунди.

Рома също бе убедителен в най-престижния комерсиален клубен турнир по футбол, размазвайки ЦСКА (Москва) с 3:0 на "Олимпико".

Дали този успех ще вдъхне допълнителна увереност на Джеко и компания, или Наполи ще покаже защо е считан за втория най-добър за момента отбор в Италия, отговорите ще разберем малко преди полунощ.

Не пропускайте горещия сблъсък! Време е за Наполи - Рома...

Рома победи ЦСКА (Москва) с 3:0

Рома не остави никакви шансове на ЦСКА (Москва) на "Олимпико"