Наполи записа доста драматичен успех в днешната среща срещу Киево от 31-ия кръг в Серия "А". Отборът на Маурицио Сари успя да измъкне победа с 2:1, след като губеше в 0:1 в резултата до 89-ата минута.

Двата отбора изиграха доста мудна първа част и като цяло скучни 90 минути, но всичко това се промени в добавеното време.

В 50-ата минута, домакините получиха право да изпълнят дузпа, след като Фабио Депаоли фаулира Мертенс. Именно Дрис застана зад топката, но не успя да се разпише от бялата точка.

Торино победи Интер с 1:0

Интер пропусна отлична възможност да излезе трети в Италия

"Нерадзурите" загубиха гостуването си на Торино

В 73-ата минута, след грешка в защитата на Наполи, Киево успя да достигне до 1:0 в своя полза. Емануеле Джакерини пусна пас към Мариуш Степински, който сви надясно с хубав финт, а след това с чудесен удар с десния крак матира Рейна.

В 89-ата минута, резервата Аркадиуш Милик изравни с глава, а в 93-ата, Диавара оформи крайното 2:1.

След тази победа, Наполи вече има 77 точки и е на второто място в Серия "А". Лидер е Ювентус с 81. Киево пък е 14-ти с 29.