Интер пропусна да се изкачи на трето място във временното класиране на Серия "А". "Нерадзурите" загубиха с 0:1 гостуването си на Торино в среща от 31-ия кръг на първенството. Единственият гол в срещата бе дело на Адем Ляич в 36-ата минута.

Така миланският гранд остава четвърти с 59 точки, с една по-малко от Рома. "Биковете" са 10-и с 45 пункта.

Двубоят започна с по-активни действия от страна на гостите. В 5-ата минута Кандрева стреля силно, но не затрудни Сиригу. В 17-ата минута отново Кандрева бе на стрелкова позиция, но стражът на "биковете" спаси.

Интер взима Кевин Строотман, ако се класира за Шампионската лига

Интер взима ас на Рома при завръщане в Шампионската лига

"Нерадзурите" правят солидна селекция през лятото, ако задържат позицията си в Серия "А"

След половин час игра пак Кандрева бе близо до гол, но Сиригу с вещина спаси.

Шест минути по-късно Торино откри резултата след скоростна контраатака, завършила с премерен изстрел на Адем Ляич на втора греда.

През втората част "нерадзурите" опитаха да упражнят териториален натиск, като Брозович опита да изравни, но отново вратарят на домакините се намеси добре.

Снимка 349711

В 54-ата минута Ханданович изби в корнер удар с глава на Де Силвестри. Малко след това мощен удар на Ляич премина покрай страничния стълб.

В 70-ата минута удар на Рафиня по диагонала срещна гредата. В последните минута натискът на Интер се засили, но играчите на Лучано Спалети така и не успяха да стигнат до изравнителен гол.