Треньорът на Наполи Карло Анчелоти коментира драматичната загуба на неговия отбор с 3:4 при гостуването на Ювентус. "Партенопеите" отстъпиха след автогол на Калиду Кулибали в заключителните секудни на срещата.

"Не беше позитивен тест за нас. Губехме с 3:0 до 60-та минута, след което изравнихме за 3:3, но представянето ни все още не беше на необходимото ниво като цяло. Резултатът нямаше да промерни фактът, че не беше добро представяне.

През първата част Фабиан Руис беше изолиран в големи периоди и затова имахме проблеми с това да развием качествени контраатаки. Защитата е колективна отговорност. Не може да се обвиняват защитниците, защото хората пред тях не се жертват достатъчно към момента, за да ги услеснят. Трябва да работим много в тази посока.

Ювентус имат невероятен характер и качество в състава, винаги щеше да е трудно срещу тях", заяви Анчелоти.

Ювентус победи Наполи с 4:3 в Серия "А"

Зрелище! Наполи върна три гола на Ювентус, но "Старата госпожа" триумфира след злощастен автогол в последната секунда

Невероятна драма и успех с 4:3 за Кристиано Роналдо и компания