Треньорът на Монтана Владимир Иванов коментира победата на отбора си срещу Нефтохимик с 4:2. Наставникът призна, че в началните минути играчите му са били стъписани, но ги похвали за показания характер.

"Началните 30 минути бяха кошмарни за нас, не знам защо се получи така. След първия гол, след изпуснатата дузпа отборът не приличаше на себе си, но с течение на мача обърнахме резултата. Това е хубаво, че футболистите се амбицираха.

Във футбола е така - може да губиш с 2, дори 3 гола, но пак да обърнеш мача. Важното е, че момчетата намериха сили, проявиха характер и обърнаха резултата в наша полза.

Започнахме малко стъписани след този ранен гол и изпуснатата дузпа. След това показахме, че можем да играем добре. Мисля, че момчетата могат още много. Дано покажем истинското си лице", заяви Иванов.