Атанас Илиев влиза на мястото на Полюткин.

84′

Николай Колев влиза на мястото на Огнянов.

81′

ГОООЛ ЗА ДУНАВ! Рзеревата Васил Шопов изравнява резултата, след като получи топката в наказателното поле и с лек удар я пусна покрай вратаря Иванов - 1:1!

75′

Невероятен пропуск на резервата Петър Атанасов, който от 3-4 метра прати топката в гредата, вместо да опъне мрежата.

74′

Петър Атанасов заменя Маркиньос.

73′

В рамките на минута Дунав изпусна две страхотни положения, след удари на Огнянов, а в единия случай и страничният стълб помогна на Монтана да съхрани преднината си.

70′

Страхотен пропуск на домакините, които не успяха да реализират, след като останал сам срещу вратаря Огнянов стреля, но Христо Иванов показа рефлекс и изби в корнер.

69′

Силва влиза на мястото на Коруджиев.

65′

Аясс излиза, влиза Бранимир Костадинов.

63′

Домакините веднага вдигнаха оборотите, след като останаха с човек повече, което мигновено даде резултат. Огнянов на два пъти можеше да се разпише, но ударите му минаха встрани от вратата.

56′

Раиф Мурадов получава втори жълт картон, секунди след първия, поради което е изгонен.

55′

Жълт картон за Мурадов.

47′

Втората част започва с атака на Монтана, която обаче не доведе до опасност пред вратата на Луков.

46′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първо полувреме.

43′

Удар от воле на Антон Огнянов фронтално към вратата, вратарят на Монтана спасява.

41′

Шопов влиза на мястото на Раденцов.

37′

Нова страхотна възможност за Монтана, Маркиньос отклони с пета към футболист на гостите, който стреля, но Луков спаси.

34′

Жълт картон за Андреас Васев.

28′

Гостите трябваше да останат с човек повече, след като Мурадов в опита да стигне пръв до топката с бутоните напред нацели корема на съперников футболист. Вместо червен картон, съдията Тихомир Алексов показа...продължение от спорна топка!

27′

Монтана имаше шанс да организира остра контраатака, но Сергей Георгиев се забави с подаването към наказателното поле.

21′

Домакините от Дунав претендираха за дузпа, но реферът Тихомир Алексов бе категоричен, че такава няма.

16′

Противно на очакванията Монтана продължава да е по-опасният и по-атакуващ отбор, независимо че вече води в резултата.

8′

ГООООЛ ЗА МОНТАНА! Гостите откриват при първото опасно положение в мача, след като Иван Михов се възползва от центриране на Маркиньос от фаул и с глава прати топката в мрежата зад Луков!

1′

77. Бранимир Костадинов 24. Фернандо да Силва

Доскорошният лидер в Първа лига - Дунав, излиза в мач срещу Монтана, който поне според очакванията трябва да върне "драконите" на победната серия, след като русенци стъпиха накриво в последните мачове от шампионата, с което сдадоха първото място.

Гостите пък продължават да са последна дупка на кавала, а всичко друго освен загуба днес, би се приело с изненада от футболните фенове, че и специалисти. Отборът на Атанас Джамбазки е твърдо на дъното на класирането, а не виждаме и особени аргументи това да се промени, предвид играта на Монтана.

Дали ще има някакви наченки, ще разберем след 20,00 часа, когато е началото на мача в Разград.