В Англия: Капело за малко да ни убеди, че е чужденец
21.08.2008 14:08:08
Източник: Ройтерс
Заглавието на английския вестник "Телеграф" напомня за неуспешните престои в националния отбор на бившите селекционери, които не успяха да повторят успеха от далечната 1966-та година и Англия продължава да бъде без значителни успехи от 42 години насам.
Най-успешният английски мениджър в Премиършип Хари Реднап не остана назад и разкритикува пред "Дейли Мейл" Капело, който преди броени месеци зае желания от него пост на национален селекционер: "Убиваме Джерард. Имаме един от най-добрите полузащитници в света, а го пускаме отляво. Той стреля, вкарва, отнема топката, той трябва да играе в средата на терена. Това беше един от най-слабите мачове на английския национален отбор. Футболистите не изглеждаха като хората, които играят всяка седмица по терените на Премиършип".
Таблоидът "Сън" пък бе кратък и ясен относно равенството срещу Чехия, което дойде в добавеното време на срещата след попадение на Джо Коул: "Край на експериментите, край на извиненията, каза Капело. Колко вярно и колко депресиращо. Да гледаш Англия е като лошото време над "Уембли". Студено, влажно и ужасно предвидимо".
The Phenom
на 21.08.2008 в 21:06:22 #16Ънгрия - умреляците от 50 години насам. Никога няма да постигнат успехи!
The Phenom
на 21.08.2008 в 21:04:58 #15"Англия продължава да бъде без значителни успехи от 42 години насам."
Дали някога Ънглия ще се класира на голямо първенство? 
Armoured Saint
на 21.08.2008 в 18:36:28 #14От снощния мач станаха ясни няколко неща: Кои трябва да са титуляри: 1. Защитата си е в оптималния вариант, с грешки, без грешки, няма по-добро. 2. Джерард и Джо Коул трябва да са задължително титуляри, като зад Джерард играе опорен халф, лично аз предпочитам Харгрийвс вместо Бари. 3. Руни е задължителен за нападението. Кои трябва да са резерви: 1. Лампард - пречи, а не помага. 2. Бекъм - за 20 мин, колкото да бие някой фаул Кой не трябва да играе: 1. Защо мамка му продължават да викат Джеймс???
Същата работа ще върши вратаря на Барнзли сигурно. Харт и Грийн са далеч над неговото ниво. 2. Хески. Освен ако не е заедно с Оуен, тогава се разиграва 
fenka-na Milan
на 21.08.2008 в 17:53:28 #13на тея все треньорите са им виновни.Не се научиха да играят, и не си гледат футболистите....
bronze
на 21.08.2008 в 16:57:46 #12Я? Ама англи4ааните не са ли били? Големите претенции, срамота..

Nenadeino
на 21.08.2008 в 13:15:30 #11Няма отбор ,където д е отишъл Дон Фабио и нещата да не са потръгнали. Затова ,че ако нещо в Англия мирише ,то това със сигурност не е треньора.
Man Utd
на 21.08.2008 в 12:36:08 #10Безобразни грешки правят англичаните в защита всеки път. Иначе превъзходно играещите за клубовете си Рио и Тери за собствените си отбори за националния все едно не се познават. В центъра все не могат да се подредят. Тренера като не може да подреди тези игачи като хората дето ги има нещо явно в него не е в ред.
pavlitos
на 21.08.2008 в 11:54:39 #9Лорде, проблема не е в присъствието на чужденци. Даже ако не бяха те, сега Премиершип най-вероятно щеше да е със статута на Бундеслигата най-много.
LORD_SLIM
на 21.08.2008 в 11:50:06 #8Павлитос е прав,положението на националния им отбор след всяка година ще става все по-зле и по-зле.Присъствието на толкова много чужденци няма как да не се отрази върху националния отбор.
2+2
на 21.08.2008 в 11:04:31 #7Англия има двама отлични играчи - Рууни и Лампард - и 2-3 нелоши. Като прибавим към тази средност депресиращото тъпоумие на 99% от англичаните занимаващи се професионално с футбол на ниво национален отбор, традиционно сбърканите представи на самите англичани за това, колко струват, и страховитата семплост на Капело, то резултатът е налице - смех смех смех и тук-таме некоя прозявка.

Maldini
на 21.08.2008 в 10:52:05 #6Ами да си върнат Макларън, при него свички явно бяха доволни!!! Когато са с чужд мениджър се сърдят, че не могат да спечелят първенството а когато са с англичанин гледат заедно първенството в някоя кръчма! Май това ще е първия провал на дон Фабио, но все пак успех!
pavlitos
на 21.08.2008 в 10:27:38 #5Свиня, на тебе не ти ли теглиха ножа бе? Или си от онези свини - генномодифицираните, с по 9 живота
sVinete pod noJa
на 21.08.2008 в 10:15:58 #4не е възможно. дори дон Фабио ще се провали този път.
fcb
на 21.08.2008 в 09:51:01 #3Млъквайте бе, англета! Капело винаги почва зле и винаги свършва като шампион. Справка Юве, Рома, Реал... Ще му се кланяте в краката след две години като спечелите световното, просто му дайте време. Само не очаквайте красива игра...
pavlitos
на 21.08.2008 в 09:48:39 #2AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 21.08.2008 в 09:39:52 #1Да гледаш Англия е като лошото време над "Уембли". Студено, влажно и ужасно предвидимо".
