Селекционерът на Русия Станислав Черчесов коментира елиминирането на тима си от Световното първенство по футбол.

Сборная загуби от Хърватия след изпълнения на дузпи и напуска турнира с високо вдигната глава.

Ето какво каза Черчесов:

"Разформироваха футболната ни армия по-рано от очакваното... Демилитаризираха ни.

Но показахме какво можем и до последно имахме своите шансове да продължим напред.

Доказахме, че високите претенции, заявени преди началото на турнира, не бяха само празни думи. Резултатът днес не беше лош. Борбеността ни е най-голямата и забележителна от всички останали отбори на Световното първенство.

Поздравявам състезателите си. За всичко, което направиха на терените в родината ни".

Русия загуби от Хърватия с 5:6 след изпълнения на дузпи!

Два гола в продълженията и нова драма на дузпите прати Хърватия срещу Англия, край на приключението за Сборная!

Модрич и компания излизат срещу героите на Саутгейт