Капитанът на френския национален отбор - Уго Лорис не остана особено впечатлен от гръмката победа над България с 4:1. Вратарят призова съотборниците си да останат здраво стъпили на земята, защото в понеделник ги чака тежък мач с Холандия - съперник от "друг калибър", по думите на стража на лондонския Тотнъм.

"Беше важно да започнем кампанията у дома с победа, особено след 0:0 срещу Беларус в първия мач. Бяхме сериозни, реагирахме бързо след получения гол.

Имаме неща в играта за корекция, липсваше ни агресия в определени моменти.

Нещата се получиха срещу България и така, но Холандия е съперник от друг калибър и може да ни създаде доста трудности", каза Лорис.