След 50 години чакане България отново победи Швеция. Това стана след успех с 3:2 на стадион "Васил Левски".
"Напълно заслужено ни победихте", каза специално за колегите от "Труд" ден по-късно Ленарт Йохансон, който бе ВИП-гост №1 по време на срещата в София.
На 87 години бившият президент на УЕФА и баща на Шампионската лига изгледа в инвалидна количка световната квалификация.
"Знам, че от половин век не ни бяхте побеждавали и съм виждам много наши победи над България - продължи Йохансон. - Този път обаче вие сте напълно заслужен победител. Според мен Франция ще се класира на световното, а битката за второто място става много ожесточена."