Киелини недоволен от българската публика
12.10.2008 00:08:08
Джорджо Киелини (на заден план) остана дълбоко обиден на българската публика.
„Ние не можем да направим нищо по въпроса, но според мен това е грешно. Не трябва да бъде освиркван чуждия химн. Българите трябва да са засрамени от себе си. Също така видях, че има безредици по трибуните, в които се бе намесила и полицията. Тези неща трябва да спрат да се случват по стадионите. Футболът трябва да радва хората, а не да създава негативно напрежение”, заяви Киелини.
ambro
на 12.10.2008 в 07:20:08 #5Наистина запалиха балгарският флаг кавалите скапани и чвнгетата го видяха и само влязаха ж сектора им.А когато част от балгарските феновевазнегодуваха срещу това получиха палки.Браво на МВР!Това е позителят на балгарските закони.
RealMadrid
на 12.10.2008 в 06:27:43 #4А видя ли, че жабарите ни подпалиха и знамето бе жабар мръсен! Тъпите куки вместо да защитят знамето на България, влезнаха и набиха наще фенове! ЗАТОВА ВИНАГИ СЪМ БИЛ ПРОТИВ СИСТЕМАТА И ВИНАГИ СЪМ МРАЗЕЛ ПРОСТИТЕ, ОГРАНИЧЕНИ И СМРЪДЛИВИ КУКИ!!!
ViCeG0D_
на 12.10.2008 в 04:21:18 #3Недоволен бил,ами и аз съм недоволен,че това подобие на футболист му дадоха само жълт картон
morosssss
на 12.10.2008 в 00:34:24 #2намерил кои да е недожолен от публиката...италианците дето са известни със хрисимата си публика....
AgentGoce
на 12.10.2008 в 00:25:20 #1еми прав е, но така е в Ориента