Капитанът на националния отбор на Грузия Каха Каладзе заяви, че тимът планира да вземе 6 точки от предстоящите домакинства на Кипър и България по-късно този месец.
„В момента имам контузия на коляното и не знам колко време ще отсъствам, но много искам да взема участие в тези мачове. Вярвам, че имаме сили да вземем 6 точки в Тбилиси. Целият тим е много мотивиран, феновете също. Мисля, че с тяхна подкрепа можем да победим Кипър и България. Ако го направим, ще си увеличим сериозно шансовете за класиране”, заяви Каладзе.
Bran
на 03.10.2008 в 17:27:56 #1Тоя е ебати мечтателя . Даже и да ни бият никога няма да се класират за европеиското особено след като вече успяха да отбележат 2 загуби.