Селекционерът на Швейцария Отмар Хитцфелд съжалява за елиминирането в групата на световния шампион Испания, което според него "не е добро нещо за Мондиала".
"Аз изпитвам голямо уважение към треньора на испанците Висенте дел Боске и изпитвам болка за него", каза Хитцфелд на пресконференция в Салвадор преди мача Франция - Швейцария.
"Отборът на Испания доминираше в световния футбол, показваше фантастична игра и това, че е елиминиран не е добре за световното първенство. Щеше да бъде по-добре, ако Испания се беше класирала", каза швейцарският специалист.
IntoThePride
на 19.06.2014 в 19:25:33 #1Пике към Шакира. -Загубихме мача скъпа.. -Лошо..да ти донеса ли чипса? -С какво е? -С Чили