Звездата на италианския национален отбор Марио Балотели сам се обяви за най-добрия в отбора. Играчът заяви, че е уверен в качествата си и призна, че винаги е вярвал, че ще стигне до най-високия връх в световния футбол.
„Кой е най-бързият в отбора на Италия? Аз. Кой е най-добрият? Не ме карайте да ви отговарям, знаете кой е най-добрият! Кой е най-техничен? Много добре знаете и това. Най-забавният? И този знаете кой е.
Най-готиният? Стига де, това е очевидно! Винаги съм знаел, че ще съм на световното първенство. Всяко дете мечтае да играе на Световно. Когато започваш да играеш футбол мечтаеш затова. Справям се добре в кариерата си и съм късметлия, че имам този шанс", каза Балотели.
AnonymousDonny
на 31.05.2014 в 20:52:57 #2А и как хубаво клецаш Дюнерландия!!!

Centurion
на 31.05.2014 в 16:48:18 #1Кво нещо е скромноста