Германия ще включи шестима нападатели в състава си за световното първенство по футбол в Република Южна Африка това лято, съобщи селекционерът на 3-кратните шампиони на планетата Йоаким Льов.
По традиция специалистът ще запази нападателния стил на игра и в предстоящия Мондиал. Какау (Щутгарт), Марио Гомес (Байерн Мюнхен), Щефан Кислинг (Байер Леверкузен), Мирослав Клозе (Байерн Мюнхен), Томас Мюлер (Байерн Мюнхен) и Лукас Подолски (Кьолн) бяха включени в разширения състав от 27 футболисти на Германия.
"Плановете ни са шестимата нападатели да бъдат с нас на световното първенство. Искаме да имаме разнообразен състав, за да можем да реагираме при нужда. Клозе, Гомес и Кислинг са по-скоро централни нападатели", коментира Йоги Льов.
Окончателните състави от 23 футболисти на отборите-участници на световното първенство трябва да бъдат обявени най-късно до 1 юни. Германия е в група "D" на Мондиал 2010, с отборите на Сърбия, Австралия и Гана.
King Рoldi
на 11.05.2010 в 20:14:54 #8Кинг Полди вече донесе световната титла на Германия, след като усвои резултатите от свръхсекретната тактическа тренировка с Богът Карло Анчелоти в Реджо Ди Калабрия!След като!
Amerikanec
на 11.05.2010 в 07:09:16 #7Ben Bernanke Точно така - само и единствено гордите американци заслужават да вдигнат световната титла - никой друг!!
Chelsea_Fan
на 10.05.2010 в 19:51:17 #6К'ви са тея
Не съм ги чувал

MaLch0321
на 10.05.2010 в 19:17:44 #5Най-чистокръвният ариец е Жером Боатенг
D0n Kurleone
на 10.05.2010 в 18:54:07 #48. Рошко | 10.05.2010 20:08 в нападение имат двама поляци, един полуиспанец , един бразилец и един напълно неизвестен Мюлер. Да не говорим за останалите в отбора , турци , негри, що за национален отбор е това? --------------- Чистокръвни арийци.
Nerazbira6t
на 10.05.2010 в 17:20:46 #3Очевидно целта на Бундестима ще бъде всеки да вкара по 1 гол и да минат поне групата , а за после не се знае. Да беше взел 10 нападателя можеше и по-напред. Само с един Кислинг не ставааа. Без Адлер и Рофлес са пътници още в първия мач на директните елиминации. Нека !!! ЩЕ !!!
Рошко
на 10.05.2010 в 17:08:44 #2Ото , ако знаеше кой е този на човек на аватара ми , нямаше да изкажеш подобна простотия :-) Иначе ще съм за испанците, заслужават титла с този невероятен отбор. Смешно ми е , че немците нямат нито един изявен играч, в нападение имат двама поляци, един полуиспанец , един бразилец и един напълно неизвестен Мюлер. Да не говорим за останалите в отбора , турци , негри, що за национален отбор е това?
Рошко
на 10.05.2010 в 16:36:31 #1