Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:39:25 #422Хахав Исках испания да отпадне днес за да е по-лесно на Германия
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:38:24 #421Real Aryan

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:37:39 #420МУФТАК Я КАЖИ СЕГА ЗА "БУЛКАТА", ДОБРЕ ЛИ БЕШЕ ОПЕЧЕНА ИЛИ АЛАНГЛЕ? НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С МЕН БАКЛЮК! ЦИЦАЙ ПЕНСИЙКИТЕ НА ВАШИТЕ ПЕНСИОНЕРИ И ТРАЙ!
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:37:18 #419Монка,отпадна Гана и Аржентина.Това е важното
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:37:14 #418http://www.sportal.bg/news.php?news=246336 Синьо говедо забавлява ЦСКА

Real Aryan
на 03.07.2010 в 21:35:26 #417MonKaTa | 04.07.2010 00:32 Real Aryan Разцепи мрака с това парче колега Смее се на бира Нали много е актуално особенно сега

MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:35:19 #416Хахав Мача пак ще опре до това кой пръв ще вкара гол
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:35:14 #415Багер,абе те си знаят
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:35:11 #414ХУБАВОТО Е ЧЕ 75 ПРОЦЕНТА ТИТЛАТА Е ЗА ЕВРОПА!
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:34:36 #413Супа,авантите бяха спрени снощи след отпадането на Гана.
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:33:41 #412ПИЖО И ЕДНА НАУМ ТА 12! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:33:13 #411Монка,на мен ми се иска да спечелят Холандия.В този мач някак си ще бъда раздвоен.Дано обаче немците да не се прецакат сами.Ако така играят,испанците нямат и 1 % шанс.
steiner
на 03.07.2010 в 21:33:05 #41085. Xa-x@v | 04.07.2010 00:29 Щайнер,младата звезда на Германия изгря в последните мачове - Мюлер.Още в ШЛ тази година ми направи много добри впечатление,но тука вече изпъкна.Нека да има още такива фенове,които да харесват коне с капаци,като Тевез. ще видиш,че и Тони Кроос е много добър.Юноша на Байерн,който беше преотстъпен на леверкузен за 18 месеца.Той ще замести Мюлер срещу Испания

Real Aryan
на 03.07.2010 в 21:32:51 #409Ариеца Уесли Снайпер е ГОЛЯМ спор за това няма ,и трябва да се признае единодушно и джентълменски от всички
Дано не се развихря на финала срещу Алемания 
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:32:12 #408Real Aryan Разцепи мрака с това парче колега

Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:31:40 #407Багер,
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:31:10 #406ГРЕШКАТА СИ Е НА ДУНГА! ЗЪБЧЕТО И ПАТО И ............................... НЯМАШЕ ДА СА ТОЛОКОВА ЗЛЕ! ВСЯКО ПОДЦЕНЯВАНЕ Е ГИБЕЛНО!
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:29:48 #405Щайнер,младата звезда на Германия изгря в последните мачове - Мюлер.Още в ШЛ тази година ми направи много добри впечатление,но тука вече изпъкна.Нека да има още такива фенове,които да харесват коне с капаци,като Тевез.
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:28:14 #404Щайнер знаем на кой нервите са по-слаби
Това няма да реши мача с! Слабата защита на холандия по-скоро ще определи победителя 
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:27:57 #403НЕНОРМАЛНИК ДАНО НЯМА АВАНТИ И ГЛЕДАМЕ ФУТБОЛ!