Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
веселяк
на 04.07.2010 в 06:30:14 #442Колко ли е сега в Куала-Лампур... ========================= ...За Москва говориш.......ясно....

t
на 04.07.2010 в 06:23:26 #441Аржентинците много ми харесаха, много ви казвам!
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Аржентина, Аржентина!
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
веселяк
на 04.07.2010 в 06:15:32 #440ОЛьо много рано ставаш бе....колхозник....

карнобатска гроздова
на 04.07.2010 в 05:41:02 #439добро утро, бързам за плажа, докато е слънчево

YOUPSS
на 04.07.2010 в 03:40:39 #438Германия ще срещне Испания на полуфинал,а Аржентина ще срещне Бразилия на летището !!

shery
на 04.07.2010 в 02:33:16 #437Драги журналя,цяла седмица чета из пресата ,че Южна Америка била Европа.Ама на какво не можах да разбера.Можело да има 4 отбора от Ю.Америка на полуфиналите.Верно.Ама как нито един не се сети да напише,че може и да няма нито един там.Е, не стана и това де, ама не беше далеко от истината.Затуй следващия път преди да почнете да ръсите мосъци ,може да споменете и варианти ,които са по-малко вероятни но ги има
loveca
на 04.07.2010 в 01:29:08 #436821. ЧистачЪт | 04.07.2010 00:59 Алкохолик, кажи на твоите привтели сърбите ДГД от един смел българин!
Arshavin_Gunner
на 03.07.2010 в 23:24:11 #435Холандия Световни
Freaky
на 03.07.2010 в 23:12:03 #434http://i7.photobucket.com/albums/y289/Ne_Arco/gorgeousgerman.jpg Германия доминира и по трибуните (изключвам Лариса, ама тя си тръгва
)
Паул - октоподът-оракул
на 03.07.2010 в 22:43:30 #433Е, ама аз какво ви предсказах вчера? Само четири центъра изпълниха аржентинците - малко бяха. Латиносите просто бяха смешни. Но не толкова смешни колкото треньора им. Диего, некадърен си. Хайде аста маняна.
ForEnglandJames
на 03.07.2010 в 21:56:16 #432steiner "парагвай играят много затворено и нямаше да е по-лесно на немците.щеше да е ,като мача с Гана." ..колега, ти май друг мач си гледал, Гана тогава създаваше положения и играеше...изобщо не се бяха затворили. Успех на Маншафта срещу Испания, съмнява ме да стигнат финал, но с Германия никога не знае човек...
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:50:16 #431Барбулатор Къде бе колега да не си на работа утре
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:48:39 #430MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:47:41 #429Щайер ,Хахав http://www.youtube.com/watch?v=mZTPsrcfQSE
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:46:27 #428Xa-x@v Играч на мача е треньора за мен
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:44:39 #427Монка,имах предвид,че това е най-тъпата дузпа на това СП.Щайнер е прав,че много трудно щеше да е срещу Парагвай.Испания няма да играе толкова затворена макар,че след тези лекции,които изнесе на Англия и Аржентина,едва ли Дел Боске ще се втурне да атакува.
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:43:10 #426steiner Супер 1-0
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:42:50 #425Xa-x@v Аз само пропуска видях
,но ми стана кофти за момчето 
steiner
на 03.07.2010 в 21:40:41 #424806. MonKaTa | 04.07.2010 00:39 Хахав Исках испания да отпадне днес за да е по-лесно на германия
парагвай играят много затворено и нямаше да е по-лесно на немците.щеше да е ,като мача с Гана.

Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:40:35 #423Монка,само не мога да си обясня,каква беше тази дузпа,която направи Пике