Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
Phoenix
на 03.07.2010 в 16:29:27 #82СИЛВАНО ПРАНДИ, ВЪН!!!!! Даде повече от 5 точки на оранжевия отбор!
Mehmеd
на 03.07.2010 в 16:29:03 #81Чухте ли,че на Месут в съблекалнята са му викали Меси
Горд съм с Аллах и исляма,че най-великият футболист в света в момента е мюсюлманин. Факт 
Phoenix
на 03.07.2010 в 16:28:14 #80Лалетата ще им скъсат луковиците днес 19-5

п3пино
на 03.07.2010 в 16:28:10 #79ПОЗОР!!! зюмбюлите взеха вече 5-та точка...

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 16:28:02 #78Циге: ЦСКА ни изнесе лекция по отбрана ========================================================= А СЕГА ПИТАЙТЕ КОЙ Е ЦИГЕ?
Phoenix
на 03.07.2010 в 16:27:35 #7718 де

steiner
на 03.07.2010 в 16:27:22 #76http://www.youtube.com/watch?v=kOXnTDy82J4&feature=related

Phoenix
на 03.07.2010 в 16:27:12 #7519-4

1986
на 03.07.2010 в 16:26:45 #7417-4 какво става? да не са гледали нашите мача на немците преди това?
Phoenix
на 03.07.2010 в 16:26:32 #7317-4

maxviolation
на 03.07.2010 в 16:26:27 #72Днеска ше се напия, като лайно. Испанците ще усетят анален секс на криво от Германската Машина!!!
Mehmеd
на 03.07.2010 в 16:25:40 #71ЦСКА стартира с победа контролите си на германска земя след успех с 1:0 над Арминия (Билефелд). Голът за днешния червен успех реализира Маркиньос
Копелета сини, всичко е червено 
п3пино
на 03.07.2010 в 16:25:22 #701986 | 03.07.2010 19:22 България в момента се празни върху лалета. _________________________________________________ рядко си прав, но сега си

Серафим Евлоги
на 03.07.2010 в 16:25:14 #69КЛОЗЕ, ЛИНКЕ, СЕРАФИМЕ, ФЕНОМЕ, бех уредил снайперисти за голия Марадоня, сега какво да правя -------------------------------------------------------------------------------- Пусни го на Галев малдши

Phoenix
на 03.07.2010 в 16:25:02 #6816-4

ruskov
на 03.07.2010 в 16:25:02 #6716-4 от една гавра на друга...

Morientes
на 03.07.2010 в 16:24:57 #66. Lord_Bog Неуко на финала те искам тук с цялата ти гей дружинка и да ми играете голи
ЮПоловината ти група ще играе а другата ще свири
Приготвил съм ви и маски да не ви познаят майките
Вземете си и отвъдокеанския фен че за него е най големия кавал

Phoenix
на 03.07.2010 в 16:24:10 #65126. 1986 | 03.07.2010 19:22 България в момента се празни върху лалета. 15-4 за България !

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 16:23:52 #64КАКТУС ЛИНКЕ ТОЯ НА АВАТАРА ТИ ОДОБРИ ГЕЙПАРАДА! ЗАСТЪПИ СЕ ЗА НЕГО ЗНАЧИ! ЛЯВ БОРДЮР! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
steiner
на 03.07.2010 в 16:23:03 #63117. europe | 03.07.2010 19:21 Както е тръгнало Германия маи ще прегази всичко живо до края започваш да проглеждаш