Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
dony brasco
на 03.07.2010 в 16:53:34 #122Голяма победа на Германия!Поздрави на всички фенове
Един финал Голямата Германия срещу малката Германия -Уругвай, ще изкефи максимално
Серафим Евлоги
на 03.07.2010 в 16:53:03 #121Страти , как си , бързоизоставаща отрепко

ruskov
на 03.07.2010 в 16:52:24 #120Гроб за архентиските джуджета,накарали най-великия им нападател Батигол да избяга от срам в Австралия.
ViCeG0D_
на 03.07.2010 в 16:51:50 #119Morientes | 03.07.2010 19:49 Пичове, по точно исках да кажа самотни гейове, напускам ви че на скайпа ме нападнаха две мацки от красива Колумбия и не мога да се отърва от снимки и телефони muhihihihi Вие си пишете за бездарната Германия, където най накрая винаги плаче Намига muhihihihi –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– Да не забравиш да сложиш маската
Хах,ама ти сигурно само с нея им се показваш,а? 
Рошко
на 03.07.2010 в 16:51:18 #118Don't cry for me Argentina!
Carsten Jancker
на 03.07.2010 в 16:50:51 #117Германия показва, че дори талантът на човекоподобни същества като Йозил може да бъде използван в правилна насока
Morientes
на 03.07.2010 в 16:49:34 #116Пичове, по точно исках да кажа самотни гейове, напускам ви че на скайпа ме нападнаха две мацки от красива Колумбия и не мога да се отърва от снимки и телефони
Вие си пишете за бездарната Германия, където най накрая винаги плаче

Red Sox
на 03.07.2010 в 16:49:16 #115Един въпрос към разбирачите: колко гола трябва да вкара испания за да бие Германия? ------------------------- с един повече. но тепърва имат да духат горещия чай "мате". поне докато изстине
ViCeG0D_
на 03.07.2010 в 16:49:16 #114st_Nikotin Като за хиспанците,бундестимът може и повече от 4-ка да им стори
Крайно хлабава е защитата им и добре,че св.Икер е въздесъщ...
Carsten Jancker
на 03.07.2010 в 16:47:20 #113Минавам набързо само да съобщя, че джуджетата Меси и Марадона вече увиснаха на въжето
themaztiff
на 03.07.2010 в 16:46:35 #112Много лоши германците
Един въпрос към разбирачите: колко гола трябва да вкара испания за да бие Германия?

п3пино
на 03.07.2010 в 16:46:03 #111Мюмюне кастриран, не ставай смешен с глупостите си! във фурона на Чукотка има доказателство как катуня от Иберия е подкупил съдията, за да удари едно рамо инъче ПАРЦАЛона нямаше нивга да стигне финал. а Интер унижи ПАРЦАЛона и затова хвалипръцко Меси се срещна за 90мин веднъж с топката и то стана съвсем случайно

Morientes
на 03.07.2010 в 16:45:59 #110А Сърбия кога ще бие Германия а ?
Blue Eyes
на 03.07.2010 в 16:45:21 #109ммше 333,

jadaia
на 03.07.2010 в 16:43:42 #108шНУР ЗА чОРБАТА ВИВА ЕСПАНЯ КОНЬОВЦИ
п3пино
на 03.07.2010 в 16:43:32 #107Morientes | 03.07.2010 19:39 Германия са банда разбойници и нехранимайковци без никакъв талант , разберете го това ________________________________________________________ но с много купи и титли, а Шпаньола падна от часовникарско сирене, а след 4 часа ще си стягат куфарите след позора от Парагвай

Mehmеd
на 03.07.2010 в 16:43:11 #106п3пино във форума на Барселона имаше доказателства как италиански мафиоти са заплашили съдията на реванша само и само Барселона да отпаднат. Видя,се че интер е слабак и съдията отмени редовен гол на каталунците и спести дузпа срещу Боян. първия мач пък съдиите пуснаха три метра засада на милито . Ако се играеше честно Барселона щеще да е с четвърта купа от КЕШ
Devian
на 03.07.2010 в 16:43:05 #105Що се силеха толкова немците,като е ясно,че ще играят за 3-4 място,въпреки,че и на мен ми се гледа един финал Холандия-Германия,а иначе Льов от сутрин започва
заедно с помощника му ги засякох да го правят на летището във Франкфурт,докато аз пиех чай те обърнаха по два шнапса и отидаха да си гонят полета 
srtatega
на 03.07.2010 в 16:41:23 #104Пикая върху цялата турска,полска и ганаиска измет която се радва на победата
APOCALYPSE
на 03.07.2010 в 16:41:19 #103Бахти боя изядоха тия...
