Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
DERIPASKA
на 03.07.2010 в 18:16:24 #182ОTTO FON BOTTO ============ Нещо за душата http://www.youtube.com/watch?v=2vZ5unSN72I&feature=related
ricar
на 03.07.2010 в 18:16:14 #181Англия,Германия,Италия,Испания,Холандия,Франция проверете купи и финали на национално и клубно ниво за тия държави в последните 20 години
loveca
на 03.07.2010 в 18:11:31 #180КРООООООООООООС!!!

ricar
на 03.07.2010 в 18:11:27 #179Германия Интер Атлетико Мадрид традициите са за да се спазват
der General
на 03.07.2010 в 18:10:46 #178Хайде сега парагвайските арийски, расисти, фашисти и нацисти да изчукат меките китки Торес и Вия...Празникът ще бъде двоен......
red_master
на 03.07.2010 в 18:08:12 #177Та както казах,пичове-очаква ни европейски финал!
Който и да победи-няма лошо! Разбира се,ако това е Германия! 
loveca
на 03.07.2010 в 18:06:28 #176С един Демикелис не става!!! НЕ Е ИСТИНАААА!!!
Роза, отваряй устата!!!

ricar
на 03.07.2010 в 18:05:51 #175Европейски отбор ще е шампион.
D0n Kurleone
на 03.07.2010 в 18:05:45 #174ТАрзана се държи като най-праволинейния фен.КАто него и други фенове смятат,че уж всички сме длъжни да се прехласваме по Барса,да харесваме техния стил и да харесваме Меси.Само,че хората си имат различни вкусове и различно разбиране за красив футбол и никой не е длъжен да харесва "снажния" Меси.
DERIPASKA
на 03.07.2010 в 18:05:19 #173ако марадона играеше с един нападател и то Милито и Меси(които си беше още болен) зад него и с два дефанзивни халфа, мача можеше и да се развие по друг начин ================================= Никога
ricar
на 03.07.2010 в 18:03:32 #172Аржетина след 1990 само се позорят на СП.
Red Sox
на 03.07.2010 в 18:02:40 #171Странен погром беше. ----------- ами странен... по-скоро закономерен. с тая криминална защита им беше време някой да ги изнасили.
sponge bob
на 03.07.2010 в 18:01:56 #170Липсата на Овербьо пречи на играчите на пръциту да блеснат. Преди мача с Парагвай на всички пръцки да им раздадат мини иконки с лика на каталунския лечител, за да се успокоят и да му се помолят
loveca
на 03.07.2010 в 18:01:47 #169ААААААА!!!

ricar
на 03.07.2010 в 18:01:36 #168Странен погром беше. Аржентинците отново са зад борда.
DERIPASKA
на 03.07.2010 в 18:01:26 #167Die Wehrmacht - Panzer Rollen In Afrika vor! Брадата маймуна-жуже ще тичка ли голичка
,подгонена от наследниците нс ЕРВИН РОМЕЛ?
ricar
на 03.07.2010 в 17:59:33 #166Барбулаторе хареса ли мача
Red Sox
на 03.07.2010 в 17:59:23 #165Гейлактико и Тарзан Хуйол-типичен пример за коне с капаци калто писах преди малко. Аржентинците бяха разбити,ате се карат кой бил по-слаб,Меси или Игуаин. Такива индивиди са срам за фенската маса на иначе велики клубове като Барса и Реал -----------------------------------------
ама така си е
Real Aryan
на 03.07.2010 в 17:52:48 #164Велики арийски победи днес ,Бундестима громи нашмърканите архентински безтитленици ,а България размаза лалетата който взеха скалповете на няколко пъти на кариоките на волейбол че и на футбол ,прекрасна вечер зашо не се радвате отрепки

Red Sox
на 03.07.2010 в 17:51:09 #163Линке, ае наздраве... да се оправят