Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
maldinesta
на 03.07.2010 в 19:45:33 #282Икер ги спаси....
der General
на 03.07.2010 в 19:45:07 #281Петела е глупак
sponge bob
на 03.07.2010 в 19:44:59 #280Дядо вади ряпа
Real Aryan
на 03.07.2010 в 19:44:40 #279Дивите южноамерикански, колониални ,роби възстават срещу господаря си, мекушавите, испански китки не могат да укротят индианците, но те сами са си виновни без генерал Франко Испания е нищо ,а просто едно малко безтитлено джудже което ще бъде насилено от свирепия маншафт
Всъщност НЕ те вече отпадат

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 19:44:39 #278ДАЛИ ФАБРЕГАС ЩЕ ИМА НАСТРОЕНИЕ ЗА ИГРА......... ПЕТЕЛ КУЗОВ1
АМИ СЕГА ДУЗПА!
ricar
на 03.07.2010 в 19:43:25 #277Ти си сърбин.
Largo
на 03.07.2010 в 19:41:11 #276Няма по-скапана телевизия от БНТ. Огромно унижение за всички истински фенове на футбола е да търпим мекерета на Петьо Василев и компания, разни кухи курвета и пълни тъпанари като гости дето от 100 километра им личи за кой отбор са. А да лишиш хората с нормални широкоекранни телевизори и да вкарат кадър 16:9 в рамка 4:3 е просто най-великата глупост сътворена от туземците от БНТ. Срам!
ricar
на 03.07.2010 в 19:40:54 #275Чистач Твоята родина е Сърбия. Увек.
Chelsea_1
на 03.07.2010 в 19:40:10 #274plasticbo То това ще е онижения за Испания да бият на дузпи . Германия мачка Англия и Аржентина, а Испания се мъчи срещу Парагвай.

sponge bob
на 03.07.2010 в 19:40:03 #273Може ли някой да ми дефинира "антифутбол", че не ми е ясно какво е?
plasticbo
на 03.07.2010 в 19:37:38 #272испания е с класи над този антифутболен отбор. Въпрос на време е за гол. И на дузпи да ги бият пак е добре
Chelsea_1
на 03.07.2010 в 19:37:02 #271Аве имаше засада оня попрече на испанеца.Испанеца щеше да я засече.Гола е от Засада стига сте ревали.
sponge bob
на 03.07.2010 в 19:36:40 #270И Валдес не игра с ръка
Гледайте 3-4 повторения и после на клавиатурата 
The Scorpion
на 03.07.2010 в 19:36:11 #269Кой смята че гола е нередовен?
Кардосо не влияеше на играта ,така че гола на Валдес си е редовен отвсякъде .
И го казвам въпреки че съм за испанците 
Chelsea_1
на 03.07.2010 в 19:35:15 #268345. Cаpitan_Tarzan_Puyol | 03.07.2010 20:39 Това беше стратегическа загуба на резервния отбор на Испания. Сега на 1/2 финала каталунците ще сгазят немската измет! Хахахаха видяхме я стратегия срещу Интер.Толкова и беше стратегическо да паднете от Швейцария.
melcon
на 03.07.2010 в 19:35:06 #267Валдес обаче игра с ръка
sponge bob
на 03.07.2010 в 19:33:08 #266Кардосо не игра с топката. Гола е редовен. Ла Чикия Роха пак нагло бутана пред всички
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 19:32:18 #265ПИЖО ТА КОЙ СМАЧКА ПАРАГВАЙ? ЯВНО ГЛЕДАШ НЯКАКЪВ ДРУГ МАЧ!
plasticbo
на 03.07.2010 в 19:32:03 #264аз мисля че е абсолютно нередовен и ако те хвана на мач ще си убит от бой
steiner
на 03.07.2010 в 19:32:01 #263546. Chelsea_1 | 03.07.2010 22:30 steiner не беше нередовен и аз това казвам.Не беше нередовен=редовен
