Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
ricar
на 03.07.2010 в 19:52:23 #302Икер. Добър е.
sponge bob
на 03.07.2010 в 19:51:45 #301Тея съдий са пастет.
galaktiko
на 03.07.2010 в 19:51:15 #300Испанците не играят никак добре на тоя турнир, дори и сега да се класират, срещу немците отпадат тое ясно с тая им игра. Само с Касияс не може
der General
на 03.07.2010 в 19:51:00 #299щастливи ще са загубилите тоя мач, защото няма да бъдат публично унизени от бУНДЕСТИМА
Dirkk
на 03.07.2010 в 19:50:57 #298Смърт за всички тъпаци във форума и Пике
.
Chelsea_1
на 03.07.2010 в 19:50:00 #297КАде отиват тея испанци каде бързат хахахахаххахаха
Chelsea_1
на 03.07.2010 в 19:49:04 #296ХАхахахахахахахахахахахахахахаххахаа
Tardelli
на 03.07.2010 в 19:49:02 #295Дааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 19:48:39 #294)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
der General
на 03.07.2010 в 19:48:39 #293Маншафтът ще изчука 4:0 всеки един от тия смешници
Real Aryan
на 03.07.2010 в 19:48:33 #292sponge bob
на 03.07.2010 в 19:47:48 #291СМЯХ
Real Aryan
на 03.07.2010 в 19:47:43 #290der General
на 03.07.2010 в 19:47:17 #289Гнусен плужак е Петала, свиркаджия
Серафим Евлоги
на 03.07.2010 в 19:47:06 #288Пародия на футбол
Защо не играят само Германия срещу Австрия 
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 19:46:32 #287)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ЕБАТИ И МАЧАV ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Real Aryan
на 03.07.2010 в 19:46:28 #286Шпания само удължава агонията си

der General
на 03.07.2010 в 19:46:22 #285щО Петела не иде да извърти една свирка на Касияс???????????
ricar
на 03.07.2010 в 19:46:09 #284кофти
der General
на 03.07.2010 в 19:45:51 #283щО Петела не иде да извърти една свирка на Касияс???????????