Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
steiner
на 03.07.2010 в 20:23:49 #322много ме уплаши тази Испания.Голяма сила,голямо нещо

plasticbo
на 03.07.2010 в 20:23:27 #321Испания ще се изгаври с Германия бъдете сигурни

ricar
на 03.07.2010 в 20:22:06 #320Спейн.
Saso
на 03.07.2010 в 20:21:49 #319Вийката великан
Saso
на 03.07.2010 в 20:21:09 #318Дойчето отпада с лекота освен, ако пак не почнат да ги подпират
der General
на 03.07.2010 в 20:20:38 #317ajdе мача свърши пускайте Петела и другия да правят вувузели на испанските педали
ricar
на 03.07.2010 в 20:19:45 #316Чистаче аз слугувам на гърците.
Selesao
на 03.07.2010 в 20:19:01 #315Испания- Германия жал ми е за Ла Фурия дано само 0:2 Сигурно някой пак ще каже: "Не германия беше силна, а Аржентина слаба"
ricar
на 03.07.2010 в 20:17:30 #314Имат 4 място и няколко четвъртфинала на СП и две титли от ЕП. Испания.
Mаral
на 03.07.2010 в 20:15:23 #313мисълта на петела тече като шупнала дрисня в клозет на хоремаг
ricar
на 03.07.2010 в 20:14:26 #312Federation founded: 1913 FIFA member since: 1904 WORLD CUP HISTORY 1930 - Did not participate 1934 - Second round exit 1938 - Did not participate 1950 - 4th place 1954 - Did not qualify 1958 - Did not qualify 1962 - First round exit 1966 - First round exit 1970 - Did not qualify 1974 - Did not qualify 1978 - First round exit 1982 - Second phase exit 1986 - Quarterfinal exit 1990 - Second round exit 1994 - Quarterfinal exit 1998 - First round exit 2002 - Quarterfinal exit 2006 - Second round exit
ricar
на 03.07.2010 в 20:11:05 #311Испанците са били там вече. 1950.
der General
на 03.07.2010 в 20:10:11 #310EBАТИ НЕКАДЪРНИТЕ ПЕДАЛИ. ИСПАНИЯ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ИГРАЕ НА ПОЛУФИНАЛ
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 20:08:16 #309ЗАЩОТО ЕВА МАЙКА ТИ КОМУНИСТИЧЕСКА! СЛЕД МАЛКО ТИ ЗАЕМАШ МЯСТОТО И ИДИОТ МНОГОНИКОВ! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ПРЕОБЛЕЧИ СЕ ПАЧА! ВЛЕЗ С ИСТИНКИЯ СИ НИК! НО И ТАКА СИ МИ УДОБНА! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ricar
на 03.07.2010 в 20:07:00 #308А един вчера ми вика падай в трапа турчино и дано не те полеят никога
ricar
на 03.07.2010 в 20:05:21 #307Чистаче кланяш се на русите но помни синовете на Третото Царство избити по лагерите.
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 20:02:19 #306СМЯНАТА НА РОКЕТО БЕШЕ ПРЕДВИДИМА! ЛИСИЦА!
Mаral
на 03.07.2010 в 20:02:00 #305Петела и тва другото момче до него пияни ли са ?
ricar
на 03.07.2010 в 20:00:25 #304Не е лош мач този. Парагвай ми се издигнаха в очите.
ricar
на 03.07.2010 в 19:55:13 #303Чистаче Левски и Ботев са селяни а ти си син на майка Сърбия.