Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
MonKaTa
на 03.07.2010 в 20:43:24 #342Много добри немците
,а дон диего да се научи ,че не може да се играе без халфова линия
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 20:41:24 #341КАЖИ МА БАГЕРИТО! ПАК МЕНТАК СЪС САЛАТКА ОТКРАДНАТА ОТ ВАШИТЕ! ())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ИДИОТ НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ! МУФТАК! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
steiner
на 03.07.2010 в 20:40:22 #340не виждам славния борец срещу болшевизма Вили Вуц.Да не отмаря на морето?

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 20:39:16 #339ПИЖО ГНИДО! Я ПРОЧЕТИ ПАК ВЪПРОСА ИДИОТ!
MonKaTa
на 03.07.2010 в 20:38:08 #338Поздрави на Хахав
steiner
на 03.07.2010 в 20:38:06 #337681. ЧистачЪт | 03.07.2010 23:36 ЧистачЪт ще си свърши работата, въпреки отрепки като рицаря, чорбар заблуден-уж анонимен. багер,верно ли рицаря е гъркоман?

Merengue
на 03.07.2010 в 20:37:27 #336673. Cаpitan_Tarzan_Puyol | 03.07.2010 23:32 меренге, защо вашия тъпак алонсо пропусна дузпата ? Отговаряй некадърнико! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ти винаги ще си кандидат за форумен идиот номер едно. Поне си знаеш.
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 20:36:42 #335ЗАЩО ПОДПРЯХА ИСПАНИЯ? ПРИ ДУЗПАТА НА ПАРАГВАЙ 6 ИСПАНЦИ ВЛЯЗАХА В НАКАЗАТЕЛНОТО, А КАСИЯС НАПРАВИ КРАЧКА НАПРЕД! ЗАЩО НЕ СЕ ПРЕБИ ДУЗПАТА? ЗАЩО? ВСЕКИ ПОДПИРАН ОТБОР НА ТОВА СВЕТОВНО ИЗЛИТА! НАПРЕД БУНДЕС!
Merengue
на 03.07.2010 в 20:36:13 #334Фен съм на Испания, но който си мисли, че са фаворити срещу дойчетата, то нищо не разбира от футбол. Първо, Испания играе с грешна схема - двама взаимнопречещи си деф.халфове и Дел Боске е на път да се присъедини към клуба на треньорите идиоти, воден от Дунга и подпомаган идейно от другият треньор идиот Марадонъъъъ. Второ - Йоахим Льов е най-добрия треньор на мундиала, защото направи това, което всички други треньори ги е страх - ПОДМЛАДИ ОТБОРА СИ и в момента играчи като Мюлер и Юзил са откритията на първенството.
Merengue
на 03.07.2010 в 20:36:13 #333Фен съм на Испания, но който си мисли, че са фаворити срещу дойчетата, то нищо не разбира от футбол. Първо, Испания играе с грешна схема - двама взаимнопречещи си деф.халфове и Дел Боске е на път да се присъедини към клуба на треньорите идиоти, воден от Дунга и подпомаган идейно от другият треньор идиот Марадонъъъъ. Второ - Йоахим Льов е най-добрия треньор на мундиала, защото направи това, което всички други треньори ги е страх - ПОДМЛАДИ ОТБОРА СИ и в момента играчи като Мюлер и Юзил са откритията на първенството.
steiner
на 03.07.2010 в 20:35:31 #332671. maldinesta | 03.07.2010 23:31 Кокер шпаньолите ако играят така след няколко дни, ще бъдат прегазени от немците поне с 3-0. точно мнение
СиракНасков
на 03.07.2010 в 20:34:27 #331Байрен ще бие Испания, никой не се съмняма в успеха на Байрен!
maldinesta
на 03.07.2010 в 20:31:31 #330Кокер шпаньолите ако играят така след няколко дни, ще бъдат прегазени от немците поне с 3-0.
steiner
на 03.07.2010 в 20:29:18 #329663. Cаpitan_Tarzan_Puyol | 03.07.2010 23:27 Има разлика. Сеп Блатер уреди загубите на аржентина и бразилия, за да не кажат че става Копа Америка. При нормален мач аржентина си отнасяше вурстовете. Сега мача на Каталуния с вурстовете ще бъде по правилата! да се подстрижеш.Дългата коса ти спарва мозъка.

Merengue
на 03.07.2010 в 20:29:11 #328Давид Вия е каталунец, колкото ти Тарзан си интелектуалец
galaktiko
на 03.07.2010 в 20:28:36 #327Никой не е виждал Вия да играе в Пръца, всички знаем, че той е в Проваленсия, нали!
Играч на мача - Икер Касияс 
renton
на 03.07.2010 в 20:27:38 #326А Вия си е играч на Валенсия.
Saso
на 03.07.2010 в 20:27:04 #325Космичен яд ли ти е... Вийя голмайстор
renton
на 03.07.2010 в 20:26:44 #324На Пике му се правеше джи джи би джи с Кардосо. Двуметров гигант да му топли чаршафите малии.
steiner
на 03.07.2010 в 20:26:31 #323653. Cаpitan_Tarzan_Puyol | 03.07.2010 23:24 непохватните дръвчета в защитата на вурстовете нямат никакъв шанс срещу маневрените Вия, Педро, Иниеста и т.н.! както нямаха шансове срещу Джерард,Лампард,Руни,Игуаин,Меси,Тевез и Агуеро
