Мексико направи огромна крачка към класиране на 1/8-финал на Мондиал 2010. Във втори мач от груповата фаза, момчетата на Хавиер Агире победиха с 2:0 Франция след попадения на Ернандес и Бланко.
"Ацтеките" изиграха фантастичен мач и тотално надиграха надутия френски тим, като само неточните удари на Вела, Дос Сантос и компания предотвратиха тотален погром за "петлите". Благодарение на успеха Мексико събра 4 точки и се изравни на върха в групата с тима на Уругвай. В следващия кръг двете страни се изправят една срещу друга, а евентуално равенство ще ги изстреля във фазата на директна елиминация.
Мачът на стадион "Питър Мокаба" започна на много високи обороти, а положенията за гол не закъсняха. Още във втората минута Дос Сантос удари греда, но атаката бе спряна заради засада. Малко по-късно Карлос Вела бе изведен на стрелкова позиция, но с левия край стреля изключително неточно.
В 12-ата минута дойде и ред на Франко да пропусне. До края на първата част добрата игра на "ацтеките" продължи, но до гол не се стигна.
Франция стигна до първото си реално положение за гол едва в 54-ата минута. Тогава много добра триходова атака между Евра и Рибери завърши с опасен удар на Малуда. Стражът на мексиканците обаче се справи добре. Всичко смислено за "петлите" приключи тук.
В 64-ата минута резервата Ернандес изведе мексиканците напред в резултата, след като бе изведен сам срещу Лорис. Попадението сякаш окрили "ацтеките" и те продължиха да атакуват. Така се стигна до 78-ата минута, когато Барера бе съборен в пеналта от Абидал и главният съдия посочи бялата точка. От 11-те метра ветеранът Бланко не сгреши и закла "петлите" с втори гол.
Luis vаn Gaal
на 17.06.2010 в 21:34:09 #145Поздравявайте моментално "Мар4ело Липи" за ПЕТАТА му световна титла, измет!
Марчело Липи
на 17.06.2010 в 21:32:41 #144Скапаняци как сте,няма ли да ме поздравите за 5-тата световна титла на Скуадрата

Luis vаn Gaal
на 17.06.2010 в 21:32:37 #143Ото Бото, съживявай "Лицето-Гъз", веднага.
LuisNazarioDaLima
на 17.06.2010 в 21:31:03 #142343. TOXIC | 18.06.2010 00:28 некои от вас ще застане ли рамо до рамо до великата сърбия утре с мен или всички сте супер малоумни фенове на англия ? аржентина бразилия или германия??? абе ак трябва 6е застана, ама вермахта просто 6е ги сма4ка.. плавите са слаби и тва е.. така 4е няма да заставам рамо до рамо с тебе. плюс тва сърбите крадат и лъжат. и жените им са селски буци. така 4е--не.
Luis vаn Gaal
на 17.06.2010 в 21:30:31 #141Прееба ми се "стационарния" КОМП, а на лап-а е регистриран "Луис ван Гаал". Ясен ли бях, отрепки?
Fulviо_Collovati
на 17.06.2010 в 21:30:28 #140TOXIC, Ако наричаш майка си Великата Сервия, то аз ще застана до нея, или по-точно зад нея, и ще облагородя съдрания й анус със сакралната си сперма.
Morientes
на 17.06.2010 в 21:29:19 #139Лошо е да гледаш любимия си отбор и да те боли зъб
Утре ако съм умрял значи ме няма във форума, по точно обратното: ако ме няма във форума значи съм умрял ..
Един чистокръвен македонец с български паспорт по малко 
Luis vаn Gaal
на 17.06.2010 в 21:29:17 #138"Дирк", Милан спе4ели титлата 2004-та, когато и Валенсия, но след това бе6е напусната от Рафа Безтитленс, а Милан спе4ели 4ампионса.
Dirkk
на 17.06.2010 в 21:29:04 #137Можеш да застанеш на колене пред мен и да си отвориш устата, тъпако
.
LuisNazarioDaLima
на 17.06.2010 в 21:27:47 #136335. st_Nikotin | 18.06.2010 00:26 Аржентина, Бразилия, Германия, Италия..... абсолютно съм съгласен
Luis vаn Gaal
на 17.06.2010 в 21:27:13 #135Аз и "Ото фон Бото" сме безмилостни и унижаваме отрепките до припадък. Спинозния тумор "Африканец" е ве4е в амок и скоро няма да излезе. Това оба4е изоб6то не озна4ава, 4е 6те српем да го заливаме с фекалии.
LuisNazarioDaLima
на 17.06.2010 в 21:26:45 #134а4ка, сигурно си го мислил за умен. то мн 4есто психопатите са умни. ама тоа се оказа само психопат.
Fulviо_Collovati
на 17.06.2010 в 21:22:45 #133не ми говори на изус! ======================== Както казах - селтак!
Didogun
на 17.06.2010 в 21:19:33 #132Жоре, ще посещаваш ли армада мероприятието?
Dirkk
на 17.06.2010 в 21:19:30 #131Ачка, естествено, че не го мисли. Тоя кафяв осмокласник си има две-три заучени неща, чул ги от баща му дъртото хюмне и се прави на интересен. Най-обичам разни отрепани дечковци да почнат да говорят за история, като още слива не са виждали
.
А сега му влизам с коляно в главата!
Рошко
на 17.06.2010 в 21:19:20 #130ОСТАВЕТЕ ГИ ДА СЕ ПРОВАЛЯТ САМИ. А нима вече не са?
LuisNazarioDaLima
на 17.06.2010 в 21:16:52 #129аве американец, комунизам 6е каже6 много ясно. тука трудно се пробива. не е за всеки. сигурно си бил рядко тъп и си ба4кал наи много като дишуашър. мехххххехеххехехе. и сигурно си някои които е остнаал от некоя бригадка. ела виж в моя апартамент за какув КОМУНИЗЪМ става въпрос. ако тва нари4а6 комунизъм, дано вси4ки да сме под комунизъм. ама кво ли ти говоря, има разлика от тва да разполага6 с 300 долара на месец или пък с 10 000. дет вика науката--- ЖИВОТ!!!
Dirkk
на 17.06.2010 в 21:13:59 #128Милане, имаш точно пет минути да напишеш кратко есе защо твоя отбор не е печелил титлата в Италия от 10 години. Ако не го направиш, ще пусна озлобеният Американец, който иска твоята кожа! Иска я!
Всеки се гаври с македонското хюмне
.
LuisNazarioDaLima
на 17.06.2010 в 21:12:20 #127еи токси4, крадлив србски пес. избито ку4е долно, я не ми хвали тия припикани сърби. видяхме ги как сгънаха 4адъра сре6ту Гана (държава 4ието име съвпада с това на маика ти) АХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХ
Amerikanec
на 17.06.2010 в 21:12:14 #126Нека и аз се включа в гаврата над токсичната превръска!! Плюя в лицето му, както Англичаните плюят в мутрата му когато чуят че е Маке!!