Селекционерът на Аржентина Диего Марадона обеща да обикаля гол улиците на Буенос Айрес, ако отборът му спечели Мондиал 2010.
"Ако спечелим Световната купа, ще тичам гол около Обелиска в центъра на Буенос Айрес", заяви Марадона на живо в ефир. Аржентинските медии са сигурни, че Марадона ще спази обещанието си, тъй като преди време беше позирал гол за списание "El Grafico".
Аржентинският отбор заминава за ЮАР в петък. Тимът на Марадона, който изгуби с 6:1 срещу Боливия, докато се опитваше да се класира за турнира, ще се изправи срещу Нигерия, Южна Корея и Гърция в Група В.
Според водещите британски букмейкъри, шансовете на Аржентина за спечелването на титлата на Мондиала са 7-1, след фаворитите Испания (4-1), Бразилия (7-2), и Англия (6-1). Световните шампиони от Италия са с шансове от 14-1, а домакините от ЮАР със 125-1.
King Рoldi
на 26.05.2010 в 20:39:36 #6Напълно подкрепям ариеца под мен и нямам какво повече да добавя!
@нтонио
на 26.05.2010 в 19:19:16 #5И аз и аз из Варна.Обещавам най-тържествено само да станат.
diabloodripper
на 26.05.2010 в 12:06:21 #4Без Санети и Камбиасо ще си тича гол у тях си само
The Scorpion
на 26.05.2010 в 08:59:59 #3carlostevez Ти индианец ли си или българин?
carlostevez
на 26.05.2010 в 08:31:08 #2И АЗ ЩЕ ТИЧАМ ГОЛ ИЗ СОФИЯ , ПО ДЯВОЛИТЕ , ОБЕЩАВАМ........ САМО АРЖЕНТИНА ДА СТАНАТ ШАМПИОНИ !!!!

Велизарката
на 26.05.2010 в 08:22:53 #1Това за Англия да не е 60-1 ? Тези пак са пили водки на корем ...