Селекционерът на Германия Йоаким Льов няма да може да разчита на трима от титулярите си за Малкия финал срещу Уругвай в събота.
Според помощникът на Йоги - Ханс Флик, нападателят Клозе има травма в крака, която най-вероятно няма да му позволи да играе. По този начин мечтата на роденият в Полша голаджия за още поне един гол на Мондиала може да умре. Напомняме, че до този момент той има 14 попадения на Световни финали, само с 1 по-малко от рекордьора Роналдо.
Вероятността халфовете Кедира и Йозил да не играят срещу "Селесте" също е голяма.
edin_otbor
на 08.07.2010 в 14:50:46 #2Tа Клозе тепърва навлиза във футболна зрялост - на следващото Световно ще бъде на крехките 36 лета и ходом ще набута 7 зрелищни гола на Аржентина след като влезе като смяна в 72'
Amerikanec
на 08.07.2010 в 14:36:44 #1Добрата новина е че Клозе няма да успее да подобри рекорда на феномена!! Радваш ли се монтански келеш?!