След неприятната загуба от Мексико преди няколко дни, Италия завърши наравно в поредната си контрола преди старта на Мондиала в ЮАР, този път срещу Швейцария.
Двубоят завърши 1:1, като всичко по-интересно в двубоя се случи през първата част. Резултата откри Инлер за селекцията на Отмар Хицфелд в 10-ата минута. Отговорът на „адзурите" обаче не закъсня, като Куалярела в 15-ата изравни след хубав удар с глава.
Оттук до края на полувремето играчите на Марчело Липи създадоха доста добри ситуации за гол, но такъв така и не падна. През втората част и двамата треньори прибегнаха до много смени, които нарушиха ритъма на игра и в крайна сметка двубоят завърши така - 1:1.
Италия изпусна Швейцария
Източник: Ройтерс
Куалярела вкара единствения гол за Италия в мача с Швейцария
galaktiko
на 06.06.2010 в 00:41:04 #56Тишоу, трябва да ад-ваме повече чуждици в езика ни, трябва да сме фешън Ушев
кефи ли те моят стайл на писане, към он и ти Тишоу, импровизирай 
fenmufc
на 06.06.2010 в 00:41:01 #55Тихомир Ушев | 06.06.2010 03:36 Не съм се обидил, ние българите се славим с готиното си чувство за хумор... ____________________________ Тихомире Аз обожавам БРИТАНСКИЯ хумор. Приятелите ми, също обожават английския ми хумор! Или не знаеш какво е английски хумор. Блееееда кукла си тииии, която студено ме гледа с очиии как да стопляяя кажи, твойте искуствени нежниии чертии...
На това ли си Ушев

Тихомир Ушев
на 06.06.2010 в 00:39:42 #54За да има реципрочност (няма само аз да уча), ви препоръчвам някое увлекателно четиво, което набляга върху темата за "спокойното фенство по време на световното първенство, когато моята родина не е там".
Тихомир Ушев
на 06.06.2010 в 00:36:26 #53Не съм се обидил, ние българите се славим с готиното си чувство за хумор... Не отричам чуждестранните танци, що се отнася до битовите потребности и социалните (стига да е в умерени граници) невинаги е възможно да залагаш само на българското. Галактико, мога да говоря на английски, но гледам да се боря срещу англицизмите, които попадат в речта на сънародниците ми. Фен на дяволите, идейно е, макар че наскоро бях на вълна Дони и Момчил.
galaktiko
на 06.06.2010 в 00:35:40 #52НЕКА ЩЕ - приятели 2, естествено негови никове
ела самота... 
fenmufc
на 06.06.2010 в 00:35:17 #51Май ще ги допуснат, разбрах, че бая пари са събрали, само бай Митьо да им продаде лиценза
galaktiko
на 06.06.2010 в 00:33:33 #50НЕКА ЩЕ, защо ми искаш приятелство тъпунгер, не разбра ли че няма да приема никой от никовете ти

galaktiko
на 06.06.2010 в 00:31:54 #49Лорд_Бог, от де да знаеш... може да е послушал съветът ни и да е отворил българо-английския речник та чете сега... може би иска да се цивилизова
учи благозвучните чужди езици Тишоу, подкрепи САЩ на световното, рапирай хип-хоп от Ел Ей 
fenmufc
на 06.06.2010 в 00:31:20 #48Наука, Догодина в Б група Хебър и подновяваме дербито с Ботев Пд, естествено пак ще ги бием!
fenmufc
на 06.06.2010 в 00:26:39 #47В момента чувам как Ушев си припява народната песен - Заблеяло ми вакло агънце
galaktiko
на 06.06.2010 в 00:24:36 #46Тихомир Ушев, научи чужд език дивако, запей някой американски хит пещерни човеко
galaktiko
на 06.06.2010 в 00:21:31 #45Спермираме Праселона с нулебъла хахахахахаха Лорд_Бог

Тихомир Ушев
на 06.06.2010 в 00:13:49 #44хаха, всъщност имам претенции да поназнайвам английски и немски... Аз пък се обзалагам, че имате българска жилка...а България е много над "арийски", комунистически и прочие идеологии...но скоро осъзнаните български събратя от форума ще дойдат и ще преобърнат статуквото.
Тихомир Ушев
на 05.06.2010 в 23:52:28 #43Лорде, е да, Стоичков си има своите трески за дялане (залагаше на натурализираните от "Левски"), а и поведението му не беше най-доброто отражение на българските ценности, но все пак му желая успех, не забравям хубавото. Галактико, Испания е фаворит, но емоционалното притегляне не е пряко свързано с успехите. Защо няма фенове на Хондурас, Швейцария, Словения и пр.?
Тихомир Ушев
на 05.06.2010 в 23:48:50 #42Голямото_Зло, не е лош, но българският изпъква повече....
Между другото, немците хич не си падат по турците (и "гостуващата" работна ръка като цяло), така че няма логика да използваш турското название като говориш за България.
Тихомир Ушев
на 05.06.2010 в 23:45:37 #41Лорде, всъщност храня доста добри чувства към Барселона - Стоичков е много уважаван там, а и Барселона са тим, който залага на школата си (макар и те да имат чужденци), което е в крак с възгледите ми. Голямото Зло, поне ми спестяват негативни емоции (ако България се беше класирала, щеше да се говори за натурализиране на бразилци), а и в Африка си е малко страшничко...
galaktiko
на 05.06.2010 в 23:43:11 #40Биг_Ивъл,
за финалът!
Ушев, Вива Еспаня 
Тихомир Ушев
на 05.06.2010 в 23:42:37 #39Галактико, моя грешка, в първия момент не разбрах, че става дума за тенис и помислих, че си имал предвид Рафа Бенитез... а то било Рафа Надал. А иначе ще е добре наставниците на отборите да пускат само дълбоки резерви в контролите, прекалено много контузии, нима играчите не умеят да се пазят или просто много лош късмет.
galaktiko
на 05.06.2010 в 23:41:17 #38Лорд_Бог, да сменим аватарите си с националните знамена на отборите, които ще подкрепяме на световното
призовавам всеки да го направи... нека Ушев се поболее от отит на средното ухо от мъка 
Тихомир Ушев
на 05.06.2010 в 23:38:27 #37Галактико, не знам, но истинските испанци няма да са особено радостни, че им изземваш функциите....няма лошо да имаш симпатия към даден чуждестранен отбор, но не трябва победите/загубите на такъв ти да влияят на душевния комфорт.