Новият капитан на Англия Стивън Джерард изрази увереност в силите на тима, въпреки загубата на капитана Рио Фърдинанд за Мондиала в ЮАР.
Това той обяви във видео разговор в принц Уилям. "Всички сме много разстроени и разочаровани от загубата на Рио, но съм сигурен, че докато дойде време за първия мач от надпреварата ще сме във форма, уверени и готови да победим.
За мен е изключителен шанс и чест да изведа Англия с капитанската лента, но в същото време бих предпочел Рио да е с нас, така че чувствата ми са смесени", обяви капитанът на Ливърпул.
Джерард: Ще превъзмогнем загубата на Рио
Източник: Ройтерс
Джерард е горд да води Англия с капитанската лента на Световното
The Scorpion
на 06.06.2010 в 08:57:28 #1А кога титла ?
