Синиша Михайлович очаквано не остана доволен след нулевото равенство срещу Карпи. Старши треньорът на Милан коментира провала на звездите си в мача с новака в Серия "А".
"Можехме да играем много по-добре през първото полувреме, но през второто направихме някои корекции и заслужавахме да стигнем до победата.
Създадохме положения, но за пореден път се видя, че имаме проблем с реализацията им", каза Михайлович.
"Не мога да кажа нищо лошо за играчите, които се стараха и търсеха гола до самия край на мача. Карпи се защитаваше дълбоко в половината си, а срещу такива съперници трябва и малко късмет. Днес ние няхмахме такъв", добави сърбинът.
Manchev
на 07.12.2015 в 07:42:39 #1Да ве, верно ли
Още в Самп те разкриха като посредствен, но явно Галиани е решил да доубие Милано и те сложи теб