Нападателят на Милан Антонио Касано се върна на тренировъчната база Миланело за пръв път, откакто претърпя сърдечна операция. „Фантантонио" се срещна със съотборниците си, които сякаш бяха дори по-радостни и от него.

Основната цел на посещението обаче бе прочутата „Милан Лаб". Там Касано се срещна с клубните лекари, които му изготвиха специален план за първия етап от рехабилитацията му.

По предварителни прогнози, скоро голаджията ще започне с физическите упражнения, които обаче ще са с малки натоварвания.

Засега никой не се ангажира с точно предположение, когато точно Касано ще бъде готов за игра.

Напомняме, че италианският национал се подложи на сърдечна операция в началото на този месец, след като припадна в самолет.