Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Луис ван Гаал призна, че тимът му е длъжен да победи Ливърпул, ако иска да завърши в топ 4 и да се класира за Шампионската лига. Холандският специалист изрази увереността си, че битката за първите четири места ще се реши чак в последните кръгове, но въпреки това победа в неделя на "Анфийлд" би дала огромно предимство на състава му.
В момента разликата между Юнайтед и Ливърпул е 2 точки в полза на 20-кратните шампиони на Англия, но Ливърпул е в серия от 13 мача без поражение. Последната загуба на мърсисайдци бе точно от големия им съперник - с 0:3 на "Олд Трафорд" през ноември.
"Победата, която постигнахме в миналия кръг срещу Тотнъм, бе важна, но трудът ни ще се обезсмисли, ако не затвърдим представянето си срещу Ливърпул", каза Ван Гаал.
"Наясно съм, че на "Анфийлд" няма да ни е никак леко. Но моята задача е точно това - да видя какво ни е нужно, за да се представим така, както срещу Тотнъм", добави мениджърът на Манчестър Юнайтед.
Devian
на 22.03.2015 в 05:57:13 #2Юръпе,по средата
Bill Shankly
на 21.03.2015 в 15:49:21 #1в 5 -цата си Мангале, нема да се плашиш!