Манчестър Юнайтед отново не успя да спечели и беше близо до загуба от Порто (3:3).

"Червените дяволи" водеха с 0:2 след първите 20 минути на мача, но след това Порто изравни до края на първата част, а след това отбеляза и гол за обрата. Хари Магуайър пък спаси Манчестър Юнайтед от загубата в края на мача

След мача Ерик Тен Хаг поиска време и нареди да не бъде съден сега, а в края на сезона.

Порто - Манчестър Юнайтед 3:3 в мач от Лига Европа

Зрелище, обрати и шоу на "Ещадио до Драгао"! Порто и Ман Юнайтед не се победиха в спектакъл с 6 гола

Вижте повече

"Ще постигнем целта си. Не ни съдете сега, а в края на сезона. Сигурен съм, че ще бъдем по-добри. Имаме два сезона зад гърба си, в които играхме финали. Само изчакайте, това е всичко, което искам", каза Тен Хаг след равенството в Португалия.

От началото на сезона във Висшата лига Манчестър Юнайтед вече има три загуби в шест мача, докато Лига Европа стартира с две равенства.