Манчестър Юнайтед допусна нови колебания и закономерно завърши наравно 1:1 у дома с Лестър в двубой от 31-ия кръг та английското първенство.

"Червените дяволи", които играха без най-голямата си звезда Кристиано Роналдо, остават на шеста позиция с 51 точки и намаляват сериозно шансовете си за участие в Шампионската лига през следващия сезон.

След скучното първо полувреме в 63-ата минута Джеймс Мадисън подаде за Келечи Ихеаначо, който се разписа отблизо с глава за радост на гостуващите фенове.

Бренфорд победи Челси с 4:1 във Висшата лига

Брентфорд спука от бой Челси на "Стамфорд Бридж"

Брентфорд победи Челси за първи път от 1 февруари 1939 г.

Радостта на гостите беше изключително кратка, когато три минути по-късно Фред с добавка фиксира крайното 1:1.

Попадение на Ихеаначо в 80-ата минута беше отменено заради нарушение пред наказателното поле срещу Рафаел Варан и намеса на ВАР.

Натискът на "червените дяволи" в последните минути не даде резултат и отборите поделиха точките.

След равенството Манчестър Юнайтед остава на 3 точки от Арсенал, който е на 4-та позиция, но "артилеристите" имат два мача по-малко.

Лестър е на девета позиция във Висшата лига с 37 точки.