Днешният ден явно е белязан от трансферни спекулации свързани с Манчестър Юнайтед. След като преди малко ви съобщихме, че английският гранд се интересува от Фелипе Андерсон, сега колегите от „Дейли Експрес" излизат с още по-сензационна новина.

Според тях, Юнайтед смята да взриви трансферния пазар, пращайки оферта за Ариен Робен. Крилото на Байерн е любимец на Луис Ван Гаал, който е готов да брои 73 млн. паунда за техничния флангови състезател.

Робен вече има един предстой във Висшата лига, където преди години игра за лондонския Челси. Самият футболист обаче няма голямо желание да се върне на Острова, заявявайки не веднъж, че се чувства повече от отличнов  Байерн (Мюнхен).

Въпреки това, надежда за феновете на Юнайтед има, тъй като Робен от дълго е в лоши отношения със старши-треньора на мюнхенския колос- Пеп Гуардиола.