Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:

Край на мача!

88′

Жълт картон за Де Хеа.

83′

Прекрасна атака на Юнайтед! Ибра намери Валенсия, който върна към наказателното поле, но Мхитарян стреля високо над вратата.

83′

Ашли Йънг влиза на мястото на Рашфорд.

80′

Срещата се доиграва, а темпото на игра видимо спадна, макар че играчите на Юнайтед отново станаха по-дейният отбор, а формацията на Жозе Моуриньо може да се каже, че вече играе за публиката.

77′

Фелайни влиза на мястото на Мата.

72′

Блинд намери с дълъг пас Мата в наказателното поле, испанецът овладя добре топката, но ударът му мина над вратата.

70′

Юнайтед вече разиграва търпеливо топката, а на моменти изчаква съперника в собствената си половина, с идеята да използва пространствата в защитата на Лестър.

62′

Нова възможност за Мата, който останал очи в очи с Шмайхел изигра доста нескопосано положението и пропусна да покачи преднината на Юнайтед на 4:0!

56′

Марез изпълни добре пряк свободен удар, а топката мина на сантиметри до гредата пред погледа на Де Хеа, който нямаше какво да направи, ако тя бе влетяла в мрежата.

55′

Жълт картон и за Погба.

54′

Жълт картон за Ерера.

49′

ГОООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Мата матира домакините за трети път, след като комбинира чудесно с Мхитарян, последният го изведе сам срещу Шмайхел и 3:0!

46′

Анди Кинг влиза на мястото на Муса.

46′

Оказаки също е заменен, на негово място Грей.

46′

Смяна и в състава на Юнайтед - Блинд влиза на мястото на Рохо.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме!

44′

ГООООЛ ЗА МАНЧЕСТЪР! Гостите нанасят своя удар за по-малко от 2 минути, след като Валенсия намери Ибрахимович на точката на дузпата, за да може шведът да вкара за 2:0!

42′

ГООООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Мхитарян се откъсна технично от защитата на Лестър и с хубав удар от наказателното поле откри резултата - 1:0 за Манчестър!

40′

Жълт картон за Фукс.

38′

Играчите на Жозе Моуриньо като че ли установиха контрол върху мача и в последните минути събитията са основно в средата на терена и пред вратата на "лисиците".

35′

Страхотно спасяване на Шмайхел! През няколко футболисти вратарят на Лестър прояви страхотен рефлекс и отрази удар на Рашфорд в долния ляв ъгъл на вратата.

32′

Двата отбора залагат на сигурността до момента, а този факт се отразява на липсата на голови положения пред Шмайхел и Де Хеа.

28′

Грубо нарушение на Хуан Мата е декорирано с жълт картон.

22′

Отлична атака на Юнайтед премина през Мата и Мхитарян, а последният намери Рашфорд на отлична позиция фронтално срещу вратата, но младият футболист на "червените дяволи" стреля над вратата.

21′

Грешен пас назад на Ерера попадна във Варди, който потърси Муса, но Баи се намеси решително и предотврати голова опасност пред вратата на Де Хеа.

18′

Марез центрира към Варди при заучено положение, топката бе продължена към Морган на далечната греда, но Погба успя да противодейства и да избие в корнер.

13′

Джейми Варди и Ерик Баи се сдърпаха при единоборство на тъчлинията, а съдиите не видяха как Варди изрита целенасочено защитника на Юнайтед.

6′

Маркос Рохо опита удар с външен фалц по левия диагонал от наказателното поле, но Шмайхел улови топката без проблем.

5′

Жълт картон за Дани Дринкуотър.

4′

Срещата започва по-активно за домакините, които се настаниха в половината на Юнайтед.

1′

29. Беналуан 27. Фелайни

Лестър и Манчестър Юнайтед затварят 24-я кръг във Висшата лига със сблъсък на "Кинг Пауър".

"Лисиците", които вдигнаха изненадващо титлата в края на миналия сезон, през настоящата кампания са на обратния полюс - имат 12 загуби от 23 мача.

Отборът на Клаудио Раниери се намира близо до зоната на изпадащите, но за сметка на това англичаните се представят отлично в дебюта си в Шампионската лига, където "сините" чакат елиминациите в турнира, започващи съвсем скоро.

Манчестър Юнайтед пък продължава да играе добре, да създава положения, но и да пропуска много положения, които костваха загубата на доста точки на "червените дяволи".

Това се затвърди и срещу Хъл Сити през седмицата, след като гостите си тръгнаха с точка от "Олд Трафорд" след равенство 0:0.

В първия сблъсък Юнайтед удари здраво Лестър след категоричен успех с 4:1, а как ще бъде днес ще разберем след 18,00 часа, когато е началото на срещата!