Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Жозе Моуриньо бе категоричен, че в снощния мач срещу Хъдърсфийлд отборът е трябвало да бъде търпелив и да издебне подходящия момент, за да разруши "Берлинската стена", която "териерите" бяха издигнали пред вратата си.

"Червените дяволи" записаха успех с 2:0, а Алексис Санчес се отчете с дебютен гол при първата си поява на "Олд Трафорд".

Манчестър Юнайтед победи Хъдърсфийлд с 2:0

"Червените дяволи" почетоха "Бебетата на Бъзби" с победа, Алексис с дебютен гол (ВИДЕО)

Домакините отбелязаха 60-годишнината от катастрофата в Мюнхен

"Контролирахме ситуацията на терена през целия мач, но на почивката резултатът на таблото беше 0:0. През първата част имаше моменти когато владеехме топката около 85 %, но това се оказа недостатъчно да открием резултата.

Диктувахме играта и през второто полувреме, дори при 1:0 продължихме да контролираме случващото се на терена, нямахме никакви проблеми в защита.

Трябваше да проявим търпение, за да разрушим "Берлинската стена", която беше построена от мениджъра на Хъдърсфийлд", коментира Моу.