Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Жозе Моуриньо заяви, че неговият отбор е заслужавал днешната победа над Ливърпул с 2:1 в дербито на 30-ия кръг във Висшата лига.

Манчестър Юнайтед победи Ливърпул с 2:1

Рашфорд изнесе лекция на безличен Ливърпул и закова Юнайтед на второто място във Висшата лига (ВИДЕО)

Злощастен автогол си отбеляза Ерик Бейли

"Може да разделим мача на две части - първото полувреме беше за Юнайтед, второто за Ливърпул, но според мен нашето полувреме беше с голове и опасности. През втората част Ливърпул контролираше топката, но ние контролирахме мача. През цялото време имахме контрол и мисля, че заслужихме победата.

Бяхме агресивни през първата част, искахме да контролираме нещата, опитахме се да използваме пространствата и не слабостите, а местата, където съперникът не е толкова добър", заяви Моу след успеха.