Турнир: Англия ФА Къп Стадион: Зрители: 72,234

Перейра стреля в ръцете на Руди цлед бърза контра на Юнайтед.

90+1′

Хуан Мата беше избран за играч на мача.

90′

Четири минути добавено време. ВАР не потвърди дузпа за игра с ръка на Линдельоф.

88′

Оскар Буур смени Адама Траоре.

84′

Дендонкер спря Уан Бисака. Жълт картон.

82′

Рубен Невеш стреля от въздуха над вратата.

80′

Джеси Лингард  сменя Маркъс Рашфорд. Притеснение за Оле Гунар Солскяер.

Снимка 461789

Източник: EPA/БГНЕС

78′

Натиск за Уулвърхемптън.

76′

Рашфорд чисти след центриране от фаул. Нападателят седна на терена.

75′

Рубен Винагре сменя Джони Кастро.

74′

Картон за Магуайър за груб фаул до тъча.

71′

Педро Нето излиза. Морган Гибс-Уайт влиза на неговото място.

67′

ГООООЛ! Хуан Мата беше изведен зад защитата от Антони Марсиал. Испанецът на скорост преодоля Руди.

Снимка 461788

64′

Перейра влезе на мястото на Грийнууд.

63′

Рашфорд сменя Джеймс.

59′

Педро Нето получи картон за спъване на Уилямс.

57′

Ромеро отново излезе пред наказателното поле и изчисти топката в тъч.

52′

Джеймс успя да се освободи отляво, но диагоналният му удар по земя мина покрай далечната греда.

45′

Ще има ли голове през второто полувреме?

Снимка 461784

45+1′

Динамично полувреме без голове.

41′

Джеймс беше изведен зад защитата, но Руди отново спаси.

37′

Жълт картон за Фред.

35′

Ромеро излезе пред наказателното поле и изчисти топката.

33′

Марсиал стреля в ръцете на Руди. Французинът можеше да комбинира.

30′

Дохърти стреля с глава в лявата греда на Ромеро. След това Хименес се оказа в засада.

28′

Руди спаси удар отблизо на Мата.

23′

Матич изчисти топката пред голлинията след корнер за гостите.

17′

Играта се поуспокои след динамичните първи минути.

9′

Педро Нето вкара отблизо. Хименес се пребори с Магуайър, но игра с ръка. Мексиканецът подаде на останалия сам Нето. Голяма грешка в защитата на Юнайтед.Голът беше отменен от ВАР.

Снимка 461782

8′

Хименес се осовбоди около точката за дузпа. Ромеро спаси слабия удар на мексиканеца.

4′

Руди хвана топката пред Уан-Бисака. Втора добра намеса за вратаря.

3′

Руди спря Джеймс, който излезе сам срещу него. Корнер за Юнайтед.

Снимка 461781

1′

Температура 10 градуса. Отличен терен за игра.

Тахит Чонг Оскар Буур

Както Манчестър Юнайтед, така и Уулвърхемптън не са особено доволни от факта, че ще трябва да преиграват мача си от третия кръг на "ФА Къп". Преди десет дни те завършиха 0:0 на "Молиню" и съгласно регламента на турнира на тази фаза на надпреварата се провежда втори мач с променено домакинство.

"Вълците" нямат загуба от Юнайтед, откакто се завърнаха в елита. Те имат две победи, а три мача завършиха наравно. Двата тима ще се срещнат отново на "Олд Трафорд" за първенство на 1 февруари.

Уулвс и Манчестър Юнайтед завършиха 0:0

Гредите спряха Уулвс и Манчестър Юнайтед, победителят ще стане ясен след преиграване

Двубоят на "Молиню" завърши 0:0

От Уулвърхемптън изказаха възмущение от скъпите билети за гостуващи фенове, които ще струват по 55 паунда. Във Висшата лига има таван от 30 паунда за билетите на пътуващите запалянковци, но за турнирите за купите такъв таван няма. В полуфиналната среща за "Купата на лигата" привържениците на Манчестър Сити трябваше да заплатят по 66 паунда.

Оле Гунар Солскяер сподели, че Маркъс Рашфорд е готов за битката с Уулвърхемптън, след като беше сменен през уикенда. И двата тима имат много напрегната програма, но се очаква да се хвърлят в днешния двубой за победа.

Който продължи напред ще научи следващия си съперник чак на 23 януари, когато е преиграването между Транмиър Ровърс и Уотфорд.