Уулвс и Манчестър Юнайтед не успяха да излъчат победител в мач от третия кръг за Купата на Англия. Срещата на "Молиню" завърши 0:0 и така двата тима ще трябва да излъчат победител в преиграването на "Олд Трафорд".

Двубоят бе по-интересен през второто полувреме, когато Рашфорд и Хименес удариха греди, а гол на Дохърти бе отменен правилно за игра с ръка.

"Вълците" можеше да поведат в 13-ата минута. Тогава Саис бе оставен непокрит, но стреля с глава, а топката рикошира и излезе в корнер. След центрирането Дохърти бе оставен сам на далечната греда и нанесе удар, който Ромеро изби.

Гостите опитаха натиск в края на полувремето, но така и не успяха нито то чисто голово положение, нито дори до точен удар.

Снимка 460029

Източник: Twitter

Уулвс започна по-активно втората част. В 52-рата минута Траоре изведе Нето, който стреля по земя от границата на наказателното поле, но Ромеро отново спаси.

Шест минути след това Мата стреля опасно от пряк свободен удар. В 70-ата минута резервата Рашфорд можеше да открие резултата с първото си докосване. Нападателят бе изведен от Грийнууд, но ударът му срещна напречната греда.

В 76-ата минута Дохърти прати топката във вратата на Ромеро, но попадението правилно бе отменено, тъй като след като засече с глава топката, тя впоследствие чукна и ръката на бранителя.

Пет минути след това Раул Хименес проби отдясно и стреля мощно от малък ъгъл, но топката срещна гредата.